Chcesz zarabiać nawet 35 000 zł miesięcznie prowadząc oddział agencji adsfox?

adsfox to połączenie narzędzi internetowych i specjalistycznej usługi do tworzenia skuteczniejszych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

Zarabiaj więcej dzięki innowacji i sprawdzonym procedurom.

Marzysz o własnej agencji social media, ale nie wiesz, jak zacząć, żeby nie stracić czasu i pieniędzy?

Chcesz prowadzić własną firmę, ale nie masz lub nie chcesz inwestować kilkuset tysięcy złotych w stworzenie działającego biznesu? Jesteś osobą samodzielną, nastawioną na rezultat i odpowiedzialną?

adsfox to sprawdzony biznes dla ludzi takich jak Ty.

Dostaniesz od nas:

Wsparcie biznesowe

Wsparcie merytoryczne

Wsparcie działalności

Aplikuj!

Aby aplikować, wypełnij poniższy formularz.

FAQ

Poniżej przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań związanych z zasadami współpracy z naszą firmą.

Umowę zawiera się na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Eliminuje to ryzyko, że partner musi być związany z naszą firmą przez wiele lat. W każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z zawartej umowy, jeśli tylko partner uzna, że podjęta przez niego decyzja była niewłaściwa. 3-miesięczny okres wypowiedzenia wynika z potrzeby odpowiedniego przygotowania się do procesu rezygnacji przez naszą firmę, jednak w pojedynczych przypadkach możliwe jest, że czas ten ulegnie skróceniu. Rozwiązanie umowy jest całkowicie bezpłatne.

Tak, umowa ta musi zostać zawarta między dwoma niezależnymi podmiotami gospodarczymi.

Branża marketingu internetowego nie jest reglamentowana. Z tego powodu nie potrzebujesz żadnego specjalnego wykształcenia. Jednakże nasza firma stawia nacisk na to, aby każdy właściciel oddziału adsfox był odpowiednio przeszkolony, a jego wiedza i umiejętności były zawsze na możliwie najwyższym poziomie. W związku z tym będziesz musiał odbyć szereg szkoleń i zdać kilka egzaminów, aby móc oferować wszystkie usługi swoim klientom bez utraty reputacji naszej marki.

Nasza firma poświęca ogromną ilość czasu i kosztów, aby przygotować partnera do prowadzenia działalności, z tego powodu chcielibyśmy, aby partner również był dla nas wsparciem.  Naszym celem nie jest szkolenie firm do prowadzenia działalności w oderwaniu od naszej marki. Dlatego zawieramy umowy lojalnościowe na okres 12 miesięcy, co oznacza, że firma nie może świadczyć samodzielnych usług agencyjnych przez rok po zakończeniu umowy.

Możesz pracować z każdego miejsca na świecie. Wystarczy, że będziesz miał telefon, komputer i dostęp do internetu. Jednak jeżeli będziesz chciał skalować swoją działalność, konieczne będzie otworzenie biura.

Oczywiście nasze narzędzia i know-how umożliwią Ci obsługę firm z każdego kraju. Większość narzędzi jest jednak robiona w języku niemieckim, angielskim i polskim.

Oczywiście, my pomożemy Ci ich wyszkolić i sprawdzić, czy się nadają.

Jeżeli nie lubisz bądź boisz się sprzedawać, będzie Ci ciężko budować i utrzymywać relacje biznesowe. Jeżeli jesteś osobą, która lubi innych ludzi i chce pracować, to wdrożymy Cię na tyle, abyś był w stanie skutecznie sprzedawać.

Za systematyczne wsparcie kilkunastu osób z naszej firmy, pracujących na sukces działalności naszego partnera, za dostęp do naszych autorskich narzędzi oraz za narzędzia zewnętrzne, które udostępniamy właścicielom oddziałów, nie pobieramy żadnych opłat, pod warunkiem że partner aktywnie działa i pracuje. Jeżeli partner nie korzysta z narzędzi i nie rozwija swojego oddziału, zobligowany jest do zapłaty za zewnętrzne narzędzia, do których dostaje dostęp z centrali. Wszelkie szczegóły przekazywane są w trakcie aplikacji.

W przypadku otwarcia oddziału adsfox dostęp do naszych, wartych kilka milionów złotych narzędzi, szkoleń wartych przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych, wypracowanych latami procedur może kosztować Cię 0, 9600zł lub 19 000 zł. (Co zrobić, aby otworzyć oddział bezkosztowo, opowiemy bezpośrednio w rozmowie jeżeli uznamy, że się kwalifikujesz 😊)

Niestety nie każdy będzie w stanie prowadzić oddział agencji. Obsługa naszych narzędzi wymaga rozumowania technicznego oraz umiejętności logicznego myślenia. Ponadto do obsługi klientów będziesz potrzebować kompetencji miękkich. W związku z tym na etapie Twojej kwalifikacji będziemy weryfikowali czy na pewno się nadajesz.

Pracując 40 godzin tygodniowo, nie zatrudniając pracowników, powinieneś zarabiać między 8 000 zł, a 40 000 zł. Wysokość zarobków nie jest w żaden sposób limitowana i może być znacznie wyższa w przypadku zatrudniania pracowników.

To kiedy agencja uzyska rentowność, zależy wyłącznie od osobistego zaangażowania właściciela oddziału w swoją pracę. Ponad 90% partnerów notuje zyski od pierwszego miesiąca prowadzenia działalności.

Tak, nasza firma nie ogranicza swoich partnerów w realizacji planów, które mogłyby przynieść korzyści w jego rozwoju, pod warunkiem, że działania w żaden sposób nie naruszają umowy partnerskiej oraz nie szkodzą wizerunkowi marki.

W celu nawiązania współpracy wypełnij poniższy formularz.

Strategię pozyskiwania klientów omawiamy na spotkaniu w centrali naszej firmy.