Cafe Słodziak – opinie

O franczyzie – Cafe Słodziak

Cafe Słodziak nie jest zwykłą kawiarnią, ale strefą spotkań dla całej rodziny, w której każdy odkryje coś dla siebie. Menu tego miejsca jest przyjazne dla osób w każdym wieku. W ofercie dla najmłodszych gości pojawiają się pyszne lody w kulki MiniMelts. Bubble tea na bazie świeżo zaparzonej herbaty cieszy się uznaniem osób trochę starszych, natomiast dla dorosłych przygotowywana jest popularna kawa Costy. Wszystko to dopełniają smaczne desery lodowe przygotowane na podstawie lodów rzemieślniczych i włoskich, a na koniec oferowane są codziennie świeżo pieczone ciasteczka i ciasta.

 

Cafe Słodziak zaistniał na rynku gastronomicznym, korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz słuchając potrzeb swoich gości, co zaowocowało skutecznością w modelu franczyzowym. Dodatkowo, oferowane menu sprzyja prowadzeniu tego typu działalności zarówno w formie punktu stacjonarnego, kiosku w centrum handlowym jak i w rozpoznawalnych i cenionych przez klientów food truckach.

 

Model franczyzowy kierowany jest do sezonowych lodziarni, które poprzez współdziałanie z nami mają możliwość przemiany w punkty funkcjonujące przez cały rok i serwujące kawę COSTA.

Krótko mówiąc, zachęcamy do partnerstwa, które pozwoli Ci na prowadzenie własnej, dochodowej działalności przez cały rok już od pierwszego miesiąca.

Szczegóły o firmie

Tel-Kam Kamil Woźniak

Księżycowa 8, 05-200 Zagościniec

+48 691 918 001

franczyza@cafeslodziak.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *