5.10.15. – opinie

O franczyzie – 5.10.15.

Asortyment oferowany przez sieć 5.10.15. jest stworzony z myślą o potrzebach dzieci w wieku 0-12 lat. Znajdą tu coś dla siebie zarówno maluszki, jak i uczniowie szkoły podstawowej. Zakupy można zrealizować w jednym z ponad 250 punktów handlowych 5.10.15. rozsianych po całym kraju, a także w sklepie online 51015kids.eu. Sieć 5.10.15. zalicza się do największych i najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w branży na rynku krajowym. Pozytywne rezultaty finansowe sklepów franczyzowych skłoniły nas do przemodelowania strategii rozwoju naszej sieci sprzedaży.

 

Rynek jest zmiennym środowiskiem; obserwacje, które kiedyś dotyczyły głównie dużych miast, teraz dotyczą także mniejszych osiedli – dzieci przecież przychodzą na świat w każdym miejscu! Rozwój modelu franczyzowego umożliwia nam szybką i celowaną ekspansję na nowych terenach, bez względu na rozmiar danej aglomeracji.

 

Otwieramy sklepy we współpracy z partnerami biznesowymi w formie agencyjnej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć system franczyzowy, który jest przyjazny dla naszych partnerów. Warto zaznaczyć, że franczyzobiorca nie musi inwestować w asortyment. Takie podejście pozwala nam na skupienie się na skutecznej analizie rynku, natychmiastową reakcję sieci na zmiany, a z drugiej strony zwalnia naszego partnera od ryzyka związanego z zarządzaniem asortymentem. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które nie mają dużego doświadczenia w handlu. Ułatwia to nasze przekazywane know-how oraz marka – jedna z najbardziej rozpoznawalnych w segmencie odzieży dziecięcej. System przygotowany w ten sposób sprawdza się doskonale w obecnych warunkach rynkowych. Koncepcja marki 5.10.15. zakłada oferowanie szerokiej gamy produktów w atrakcyjnych cenach, co jest szczególnie istotne dla naszych klientów. Nie zapominamy też o dynamicznych akcjach promocyjnych towarzyszących wprowadzaniu nowych kolekcji. Programy lojalnościowe i edukacyjne (np. Akademia 5.10.15.) cieszą się ogromną popularnością. Nasi klienci to doceniają, a nasi partnerzy o tym wiedzą. Szybkość otwierania nowych sklepów potwierdza nasze zaufanie do franczyzobiorców.

Szczegóły o firmie

Komex S.A.

Bysławska 82, 04-993 Warszawa

+48 22 647 88 19

franczyza@51015kids.eu

51015kids.eu

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *