Godan – balony i dekoracje – opinie

O franczyzie – Godan - balony i dekoracje

GoDan jest liderem na polskim rynku akcesoriów rozrywkowych, z ponad trzydziestoletnią historią. Firma zasłynęła z dostarczania najbardziej atrakcyjnych i trwałych balonów, a także licencjonowanych dodatków do urodzin – z postaciami z popularnych produkcji jak: LOL, Star Wars, Frozen, Mickey Mouse, Psi Patrol i innych. Jest także producentem strojów karnawałowych i kostiumów na różne okazje. Oferta firmy stale się rozwija, dostosowując się do dynamicznych zmian na rynku.

Zauważalny jest trend rosnącej popularności organizacji tematycznych urodzin i innych imprez w Polsce. Stało się modne obchodzenie wieczorów panieńskich, kawalerskich czy imprez Baby Shower, na których idealnie sprawdzają się produkty GoDan – od świeczek, przez girlandy i konfetti, po tematyczne talerzyki, kubeczki, serwetki i inne dekoracje.

 

GoDan Balony i Dekoracje to koncepcja franczyzowych sklepów, które, poza asortymentem firmy GoDan, oferują usługi napełniania balonów helem, tworzenia dekoracji balonowych (od prostych bukietów, przez efektowne łuki, po balonowe ścianki), dekoracji sal na różne okazje (jak śluby, bale studniówkowe czy Sylwester), a także personalizacji balonów (np. balony z imieniem jubilata).

Szczegóły o firmie

Godan S.A.

Poznańska 138, 05-850 Ożarów Mazowiecki

+48 500 715 510

franczyza@godan.pl

godan.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *