Komfort – opinie

O franczyzie – Komfort

KOMFORT S.A., będąca polską marką o ponad 27 latach praktyki, dominuje w segmencie sprzedaży podłóg. Ta firma łączy swój bogaty zasób doświadczeń z najnowszymi europejskimi kierunkami w zakresie produktów i konstrukcji sklepów. Obecnie, propozycja nie ogranicza się jedynie do starannie wyselekcjonowanej gamy paneli podłogowych, podłóg drewnianych, wykładzin i dywanów, ale rozszerza się także o drzwi oraz kompletne wyposażenie do łazienek i kuchni. W ostatnim czasie gama ta została poszerzona o meble oraz dekoracje wnętrz.

Prawie trzy dekady doświadczenia oraz dogłębna wiedza o rynku pozwoliła KOMFORT na stworzenie modelu biznesowego, który jest zarówno bezpieczny, jak i zyskowny.

Pewność zapewniana przez model franczyzowy KOMFORT polega na zasadzie depozytu – towar jest przechowywany jako własność KOMFORT, podczas gdy Franczyzobiorca nie musi inwestować swoich funduszy w zakup produktów.

KOMFORT oferuje swoim Partnerom franczyzowym:

 • Najlepszej jakości ofertę produktową, która jest atrakcyjna zarówno pod względem wzornictwa, jak i cen. Oferta obejmuje wszystkie elementy związane z wykończeniem wnętrz – od podłóg, poprzez drzwi, kuchnie, łazienki, aż po meble i materiały dekoracyjne.
 • Zarządzanie asortymentem:
  –  pełne finansowanie zaopatrzenia sklepu Partnera
    efektywną logistykę, regularne dostawy, utrzymanie zapasów
    częste aktualizacje oferty
    analiza rynku, monitoring dostawców, konkurencji, trendów, optymalizacja dostaw
 • Rozległy marketing, który składa się zarówno z ogólnopolskich kampanii, jak i intensywnych działań online, a także wsparcia lokalnego dla każdego ze sklepów.
 • Wsparcie dla sprzedaży poprzez kierowanie zamówień z e-sklepu www.komfort.pl do sklepu franczyzowego.

Lokalizacje franczyzowe wybieramy w miejscowościach o populacji przekraczającej 20 tysięcy mieszkańców.

Optymalna powierzchnia sklepu to 300-600 m².

Szczegóły o firmie

Sklepy Komfort S.A.

Srebrzyńska 14, 91-074 Łódź

+48 885 984 628

marta.parafinska@komfort.pl

komfort.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *