Lewiatan – franczyza – opinie

O franczyzie – Lewiatan

Ta wyjątkowa sieć franczyzowa w Polsce jest jednym z największych przedsięwzięć tego rodzaju, złożonym z 3 200 sklepów, które osiągnęły imponujący obrót w wysokości ponad 15,5 miliarda złotych w 2022 roku. Obecnie zrzesza ona ponad 2 100 przedsiębiorców, a marka Lewiatan jest powszechnie rozpoznawalna i ceniona. Każdego dnia liczba klientów odwiedzających nasze sklepy wynosi około 2 milionów.

 

Właśnie tutaj łączymy ogólnokrajowe korzyści z wartością lokalnych relacji. Tworzymy i rozwijamy sklepy, które są przyjazne i bliskie klientom, idealnie dopasowane do ich lokalnych potrzeb i oczekiwań. Nasze bogate doświadczenie i elastyczny model biznesowy pozwalają nam szybko reagować na potrzeby rynku oraz różne grupy konsumentów.

 

Przedsiębiorcom, którzy dołączają do naszej sieci, oferujemy wyjątkową możliwość współtworzenia, współdecydowania i współodpowiedzialności za rozwój całej sieci. Zapewniamy im najlepsze warunki oraz rozwiązania, które umożliwiają aktywne rozwijanie własnego biznesu. W codziennych działaniach wspieramy ich również w budowaniu silnych relacji z klientami swoich sklepów.

Szczegóły o firmie

Lewiatan Holding S.A.

87-800 Włocławek, ul. Kilińskiego 10

+48 663 865 521

franczyza@lewiatan.pl

lewiatan.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *