NEONAIL – opinie

O franczyzie – NEONAIL

Firma Cosmo Group to gospodarz jednej z najbardziej cenionych marek w branży kosmetycznej. NeoNail to międzynarodowy symbol i pionier na polskim rynku lakierów hybrydowych. Proponujemy ponad 2500 różnorodnych produktów, w tym przeszło 500 barw lakierów do paznokci i akcesoria do stylizacji i konserwacji paznokci. Zamiast naśladować modne trendy, tworzymy je i wprowadzamy wśród innych. Nasza propozycja jest reakcją na oczekiwania współczesnych kobiet i globalne trendy w sektorze kosmetycznym.

 

Franczyza jest od dawna uznawana za świetny sposób na rozpoczęcie własnej działalności. Mając na koncie wiele lat doświadczeń, możemy z pełnym przekonaniem zasugerować tę formę współpracy każdemu, kto ma w sobie ducha przedsiębiorczości.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że początki są zawsze najbardziej wymagające. To jest właśnie nasza rola – wspierać i motywować w dążeniu do celu. Nasz program franczyzowy pomaga w podjęciu pierwszych kroków wszystkim, którzy pragną prowadzić działalność na własną rękę. Posiadanie własnej firmy, nawet tej najmniejszej, daje poczucie autonomii, pozwala na realizację różnych projektów i oferuje potencjał do wysokich zarobków.

 

Procedura rozpoczęcia współpracy

  • Spotkanie informacyjne. Omówienie zasad współpracy oraz założeń, celów i misji marki NeoNail.
  • Podpisanie kontraktu.
  • Cykl szkoleniowy, program mentorstwa, szkolenia sprzedażowe i produktowe.
  • Założenie własnej firmy.

Szczegóły o firmie

Cosmo Group sp. z o.o. s.k.

Jasielska 10a, 60-476 Poznań

franchising@cosmogroup.pl

neonail.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *