Play i4-Mobile – opinie

O franczyzie – Play i4-Mobile

Firma i4-mobile to główny punkt odniesienia w zakresie sprzedaży telefonów oraz usług telekomunikacyjnych sieci PLAY skierowanych do klientów prywatnych i biznesowych. Lokalizacje sklepów firmy zostały starannie wybrane tak, aby były łatwo dostępne dla klientów – znajdują się one w centrach handlowych i na głównych ulicach. Firma i4-mobile, oprócz stacjonarnych punktów sprzedaży, ma w swoim zespole także liczne grono Doradców Biznesowych.

 

Od 2008 roku i4-mobile z powodzeniem działa na rynku telefonii komórkowej. Obecnie znajduje się w gronie dziesięciu największych agentów sieci P4, operatora sieci PLAY, w kraju. Sukces firmy to rezultat systematycznej i konsekwentnej ekspansji poprzez zwiększanie liczby punktów sprzedaży. Obecnie w całej Polsce działa 65 salonów sprzedaży i4-mobile oraz 39 Doradców Biznesowych.

 

i4-mobile, z 23-letnim doświadczeniem w zarządzaniu siecią franczyz, posiada ponad 70 jednostek sprzedażowych rozlokowanych na terenie Polski. Proces uruchomienia nowego biznesu trwa od 4 do 8 tygodni.

Szczegóły o firmie

i4-Mobile sp. z o.o. sp. k.

Handlowa 6G, 15-399 Białystok

+48 536 995 499

+48 790 030 990

kontakt@i4-mobile.pl

i4-mobile.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *