VisionOptyk Bliżej Ciebie – franczyza – opinie

O franczyzie – VisionOptyk Bliżej Ciebie

Statystyki pokazują, że do jednej trzeciej mieszkańców Polski mogą dotyczyć kłopoty ze wzrokiem. Znaczenie pełnej funkcjonalności wzroku jest nieocenione. To powoduje, że ludzie z różnych grup wiekowych są skłonni do inwestowania w produkty, jak na przykład okulary, które poprawiają ich jakość życia.

 

VisionOptyk Bliżej Ciebie to sieć optyczna, która działa skutecznie przez ponad 18 lat. Zrzesza ponad 70 placówek franczyzowych na terenie całego kraju, a do końca 2022 r. planuje otwarcie kilku nowych. Klienci doceniają tę markę za holistyczne podejście do kwestii wzroku oraz przystępne ceny produktów znanych marek, takich jak ramki okularowe, soczewki korekcyjne czy okulary przeciwsłoneczne.

 

Franczyza VisionOptyk powinna przyciągnąć uwagę osób poszukujących sprawdzonych metod na rozpoczęcie własnego przedsiębiorstwa, a także biznesmenów z branży, którzy już prowadzą swój salon optyczny. Franczyzobiorca może spodziewać się rzeczywistego wsparcia na każdym etapie.

 

Pomoc zaczyna się od oceny potencjału rynkowego i analizy atrakcyjności potencjalnej lokalizacji salonu i trwa nieprzerwanie. Właściciel franczyzowego salonu otrzymuje zestaw szkoleń wprowadzających i sprzedażowych, wsparcie w przygotowaniu salonu do otwarcia i prowadzeniu dochodowej działalności (w tym profesjonalny program optyczny), a także pomoc marketingową. Współpraca na różnych płaszczyznach jest kontynuowana przez cały okres działalności salonu.

 

VisionOptyk proponuje franczyzobiorcom korzystne ceny produktów, które od lat sprawdzają się na rynku i są objęte gwarancją producenta. Podstawową usługą w każdym salonie optycznym jest kompleksowe badanie wzroku, najczęściej przeprowadzane przez optometrystę, rzadziej przez okulistę.

 

Nie posiadanie medycznego wykształcenia nie wyklucza przedsiębiorcy. Do przeprowadzenia badań wystarczy zatrudnienie osoby o odpowiednich kwalifikacjach. Ten model funkcjonuje skutecznie w większości salonów franczyzowych.

 

Minimalny wkład finansowy na początek wynosi od 80 do 120 tys. zł. Właściciele sieci VisionOptyk oceniają, że przy spełnieniu pewnych warunków (atrakcyjna lokalizacja, korzystne warunki rynkowe, zaangażowanie w prowadzenie salonu) inwestycja może zaczynać przynosić zyski już po 6-12 miesiącach działalności.

Szczegóły o firmie

VisionOptyk Bliżej Ciebie

ul. dr. Pieniężnego 23a, 65-054 Zielona Góra

franczyza@visionoptyk.eu

visionoptyk.eu

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *