4 ECO – franczyza – opinie

O franczyzie – 4 ECO

4 ECO Sp. z o.o. reprezentuje bogatą historię z kategorii OZE, zbudowaną w pełni na polskim funduszu, ugruntowaną długotrwałym doświadczeniem założyciela oraz całościowego teamu. Dążenia organizacji są skierowane na zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej surowego odbiorcy, czy to osobistego czy biznesowego. Oferujemy dostęp do zaawansowanej, pionierskiej technologii zabezpieczonej długookresową gwarancją techniczną i produkcji energii. 4 ECO to lider rozwoju w dziedzinie fotowoltaiki w Polsce i jedno z najbardziej uznanych brandów, nie tylko na rodzimym rynku, ale i poza jego granicami, dzięki naszej ekspansji do krajów Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.

 

Franczyza z 4 ECO jest przeznaczona dla biznesmenów, którzy pragną w pełni zaangażować się w rozwijanie działalności w sektorze OZE, podjąć trwałą współpracę i widzieć ją jako główne źródło przychodów. W ramach tej współpracy, jest możliwość angażowania się w dwóch różnych dziedzinach:

 

Prowadzisz własny salon OZE i tworzysz własny zespół sprzedawców Ewolucjonujesz w najszybciej rosnącym sektorze Zajmujesz się kompleksową i hurtową sprzedażą produktów i usług takich jak: instalacje fotowoltaiczne, farmy fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzacje, rekuperacje, stacje ładowania pojazdów, maty grzewcze, panele na podczerwień, innowacyjna termoizolacja Power Smart Coat oraz kompleksowe budowanie domów prefabrykowanych. Wspomagasz ochronę środowiska dla przyszłych generacji i patrzysz w przyszłość!

Szczegóły o firmie

4 ECO sp. z.o.o

ul. Plac Niepodległości 1, 25-506 Kielce

+48 696 801 801

franczyza@4-eco.pl

4-eco.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *