TAX SAFE – franczyza – opinie

O franczyzie – TAX SAFE

TAX SAFE Sp. z o.o. jest to firma zasięgu ogólnokrajowego, skupiająca sieć innowacyjnych biur rachunkowych, oferujących kompleksową obsługę klienta w dziedzinie usług księgowych oraz doradztwa podatkowego i prawnego. Pochwalają się posiadaniem Licencji Ministra Finansów od 1997 roku. Ich zakres usług obejmuje księgowość dla firm w systemie KPiR, Ryczałtu oraz dla Spółek prawa handlowego. Księgowość w TAX SAFE nie jest ograniczona do języka polskiego – obsługują również klientów mówiących po angielsku, niemiecku, ukraińsku i rosyjsku. Dodatkowo, TAX SAFE to certyfikowane biuro mBanku, a każda franczyza po odbyciu szkoleń otrzymuje klientów z księgowości w swoim regionie od mBanku i centrali TAX SAFE.

 

Firma TAX SAFE dysponuje unikalną mobilną aplikacją internetową, umożliwiającą klientom stały kontakt z biurem, przeglądanie wyników finansowych i przesyłanie dokumentów za pomocą specjalnego portu transferowego z wbudowaną funkcją OCR, zapewniającą pełne bezpieczeństwo i szyfrowanie SSL. Aplikacja usprawnia obsługę praktycznie każdego klienta na świecie, bez konieczności osobistych wizyt w biurze. Wielojęzyczna natura aplikacji pozwala obsługiwać klientów nie tylko lokalnych, ale też tych zlokalizowanych na odległość nawet kilkuset kilometrów.

 

Aplikacja przynosi korzyści również klientom lokalnym, umożliwiając im przesyłanie dokumentów, kiedy nie mają czasu na ich dostarczenie. Aplikacja umożliwia monitorowanie wyników firmy oraz generowanie przelewów zbiorczych, które umożliwiają przeprowadzenie do 50 transakcji jedną autoryzacją w banku. Jako biuro rachunkowe z Doradcą Podatkowym na pokładzie, TAX SAFE przejmuje pełną odpowiedzialność za swoich klientów również w oddziałach franczyzowych przed Urzędem Skarbowym, Sądem i ZUS.

 

Spotkania z potencjalnymi kandydatami do franczyzy mogą odbywać się online lub stacjonarnie, w Warszawie lub Sopocie.

Szczegóły o firmie

Tax Safe sp. z o.o.

al. Niepodległości 813/21, 81-810 Sopot

+48 604 420 347

biuro@taxsafe.pl

taxsafe.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *