Early Stage Angielski dla Dzieci i Młodzieży – franczyza – opinie

O franczyzie – Early Stage Angielski dla Dzieci i Młodzieży

Early Stage to renomowana instytucja edukacyjna specjalizująca się w przekazywaniu wiedzy z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Posiadają bogatą historię oraz dobrze określoną wizję na nadchodzące lata.

Przez prawie 30 lat istnienia, firma wypracowała ugruntowaną reputację, zdobywając zaufanie ponad 50 000 uczniów w roku szkolnym 2022/23!

 

Co wyróżnia tę szkołę:

  • szybki i wymagający program nauczania (kursy są dostosowane do potrzeb uczniów i wyzwań, które przed nimi stoją),
  • łączenie tradycji z innowacyjnością (korzystają z doświadczonej metodyki nauczania uzupełnionej najnowszymi odkryciami z dziedziny neurodydaktyki),
  • zakładanie nacisk na kompetencje XXI wieku (przygotowują dzieci do codziennych wyzwań, rozwijając kluczowe umiejętności),
  • nastawienie na rozwój pracowników i szkoły (dbają o doskonalenie umiejętności oraz inwestują w szkolenia personelu i technologiczny rozwój placówki),
  • autentyczna pasja (szkoła została stworzona z miłości do nauczania, pragnienia rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą).
  • Pierwsza franczyza powstała dokładnie 15 lat temu. Obecnie, za sprawą zaangażowania wielu ludzi, Early Stage ma już 850 placówek na terenie całej Polski!
  • Ich priorytetem jest zapewnienie finansowej stabilności swoim partnerom biznesowym. Proponowany model współpracy zakłada przekazanie wiedzy specjalistycznej dotyczącej wszystkich aspektów prowadzenia własnej szkoły oraz bieżące wsparcie franczyzobiorców w rozwijaniu ich placówek.

 

Nie wymagają opłaty wstępnej, rozliczają się na zasadzie procentu od przychodu, począwszy od 12%, który jest stopniowo obniżany w miarę rozwoju franczyzowej placówki. Wierzą, że takie rozwiązania gwarantują bezpieczny start.

Szczegóły o firmie

ES Education Bochińska i Wspólnicy sp. k.

Plac Thomasa Woodrowa Wilsona 4/15, 01-626 Warszawa

+48 886 876 089

franczyza@earlystage.pl

earlystage.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *