Edu3Dkacja – franczyza – opinie

O franczyzie – Edu3Dkacja

Edu3dkacja jest firmą, która zrodziła się z ambicji wprowadzenia nowoczesnych metod nauczania dzieci i młodzieży w dziedzinie projektowania 3D, drukowania 3D i skanowania 3D. Ze względu na ich wiedzę specjalistyczną w tych dziedzinach, dostrzegają rosnące zapotrzebowanie na edukację przyszłych pokoleń inżynierów. Ich kreatywność w połączeniu z biegłością w projektowaniu i drukowaniu 3D otwiera przed nimi nieskończone możliwości. Obecnie technologia druku 3D znajduje zastosowanie w wielu sektorach, takich jak medycyna, motoryzacja, lotnictwo, archeologia, budownictwo i wiele innych.

 

Arkadiusz Markowski, absolwent Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, jest właścicielem i inicjatorem powstania Edu3dkacja. Zajmuje się skanowaniem i drukowaniem 3D od prawie dziesięciu lat. Zauważa, że od ponad dekady rośnie popularność zajęć z robotyki i programowania dla dzieci, z wieloma firmami specjalizującymi się w tych dziedzinach na rynku polskim. Przewiduje, że podobny wzrost popularności dotyczyć będzie projektowania, drukowania i skanowania 3D. Dowody tego pochodzą z różnych źródeł:

 

Pierwszym dowodem jest rozwój przemysłu, gdzie pojawia się dużo możliwości związanych z szybkim prototypowaniem.

 

Drugim dowodem są uczelnie wyższe i technika, które wprowadzają kierunki studiów związane z drukiem 3D.

 

Trzecim dowodem są szkoły podstawowe, które otrzymują wsparcie w ramach programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. To oznacza, że od 2022 roku każda szkoła podstawowa w Polsce posiada drukarkę 3D i większość z nich będzie potrzebować wsparcia lokalnych firm w zakresie szkolenia nauczycieli i uczniów, jak również pomysłów na wykorzystanie tej technologii.

 

W grudniu 2021 r., w ramach programu Laboratoria Przyszłości, Edu3dkacja wdrożyła swoje innowacyjne rozwiązania w ponad 100 szkołach w Polsce. Firma poszukuje kolejnych partnerów, którzy będą oferować ich szkolenia w szkołach w swoich regionach.

 

Edu3dkacja zapewnia swoim partnerom nie tylko profesjonalne szkolenia, ale także scenariusze lekcji zgodne z programem nauczania, wykorzystujące umiejętności projektowania i druku 3D.

 

Główne obszary działania Edu3dkacja to m.in. cykliczne zajęcia pozaszkolne z projektowania i druku 3D, jednorazowe warsztaty z druku 3D, pokazy naukowe dla szkół i Uniwersytetów Dziecięcych, animacje na imprezach plenerowych i piknikach rodzinnych, półkolonie i urodziny z drukiem 3D, oraz prezenty 3D.

Szczegóły o firmie

Edu3Dkacja Arkadiusz Markowski

ul. Pory 60/27, 02-757 Warszawa

+48 606 787 646  lub  +48 608 408 081

biuro@edu3dkacja.pl

edu3dkacja.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *