Edukido – franczyza – opinie

O franczyzie – Edukido

Czym jest Edukido?

Edukido to innowacyjny koncept franczyzowy, polegający na organizacji jednorazowych warsztatów edukacyjnych z wykorzystaniem klocków Lego® skierowanych do dzieci w wieku od 4 do 10 lat, zapewniający możliwość zarobku w krótkim czasie. Warsztaty bazują na autorskich i sprawdzonych scenariuszach, trwają zazwyczaj między 45 a 60 minut i są dostosowane do grup liczących do 25 osób. Pokrywają one szeroki zakres tematów, zarówno powiązanych z nauką szkolną, jak i z życiem codziennym w społeczeństwie (na przykład: średniowieczna forteca, siła wiatru, mapa globu, samochód autonomiczny, grawitacja, symbole narodowe). Warsztaty można organizować w różnych miejscach: przedszkolach, szkołach, bibliotekach, domach kultury, kawiarniach, podczas wydarzeń firmowych, festynów oraz wszędzie tam, gdzie jest możliwość ich sprzedaży.

 

Franczyzobiorca posiada pełną swobodę w decydowaniu, kiedy, jak długo i jak dużo chce pracować, a co za tym idzie, ile chce zarabiać. Może to stanowić jego główne źródło dochodów lub dodatkowy sposób na dorobienie „po godzinach”.

 

Przyjęcie modelu warsztatów jednorazowych, które odbywają się w klasach podczas lekcji, sprawia, że franczyzobiorca:

  1. nie musi podpisywać umów z klientami czy zarządem (eliminując problem miesięcznej windykacji klientów opóźniających płatności),
  2. ma pełną kontrolę nad cenami za warsztaty i posiada wyłączność na obszarze zakupionej przez siebie licencji,
  3. nie musi zawierać umów najmu pomieszczeń (co rozwiązuje problem ich dostępności w przepełnionych szkołach oraz eliminuje duże koszty, jakie wiązałyby się z najmem sal na regularne zajęcia).

 

Franczyzobiorca ma możliwość rozpoczęcia działalności w dowolnym momencie – nie musi czekać na początek roku szkolnego czy semestru. Już po 6 tygodniach od podpisania umowy franczyzowej jest gotowy do prowadzenia warsztatów i zarabiania.

 

Nasza misja

  • Poprzez warsztaty Edukido dzieci mają szansę odkrywać świat poprzez zabawę klockami.
  • Podczas warsztatów Edukido, dzieci rozwijają swoją przestrzenną wyobraźnię, umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywność – kompetencje, które są kluczowe na każdym etapie życia.
  • Odsuwamy dzieci od ekranów, oferując im ciekawe i innowacyjne sposoby poznawania świata.
  • Gwarantujemy Franczyzobiorcom elastyczność w działaniu i możliwość zarobku w dynamicznie zmieniającym się świecie, a jeśli ich plany życiowe ulegną zmianie – oferujemy możliwość rozwiązania umowy.

 

Przekonaj się, dlaczego dzieci pokochają nasze warsztaty!

Szczegóły o firmie

Edukido Polska sp. z o.o.

ul. Związkowa 4, 20-148 Lublin

+48 601 777 084

franczyza@edukido.com.pl

edukido.com.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *