Freedom Nieruchomości – franczyza – opinie

O franczyzie – Freedom Nieruchomości

Freedom Nieruchomości jest znana jako sieć agencji nieruchomości z ponad 60 placówkami rozsianymi po Polsce i łącznym zespołem składającym się z 500 członków. Ich domeną jest handel i najem nieruchomości z rynku wtórnego, przy czym korzystają z modelu wyłączności. Wśród ich atutów można wymienić home staging, sesje zdjęciowe na wysokim poziomie, system wymiany ofert, spis wiarygodnych partnerów oraz skuteczne strategie marketingowe. Ta kombinacja przyczynia się do ich imponującej skuteczności sprzedaży, która wynosi 90% zgromadzonych nieruchomości.

 

Freedom Nieruchomości ma swoje oddziały w wielu miastach Polski, takich jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk. Początki firmy sięgają roku 2010, a w ciągu kolejnych trzech lat firma wprowadziła model franczyzowy, dzięki czemu stała się jednym z czołowych graczy w branży agencji nieruchomości.

 

Placówki Freedom są prowadzone przez doświadczonych profesjonalistów, takich jak agenci nieruchomości, właściciele biur pośrednictwa, oraz menedżerowie firm różnej wielkości. Co skłoniło ich do wyboru Freedom? Aż 30% partnerów przyłączyło się do sieci na podstawie polecenia od zadowolonych klientów lub współpracowników.

 

Decydując się na prowadzenie biura pod szyldem Freedom Nieruchomości, otrzymuje się możliwość zarabiania i inwestowania w jedną z najbardziej prężnych branż. Firma pracuje w modelu wyłączności, zapewniając klientom bezpieczeństwo transakcji. Ponadto, jest to ważny gracz na rynku nieruchomości, współpracujący z portalami ogłoszeniowymi, deweloperami i doradcami finansowymi. Dzięki temu bycie częścią sieci Freedom Nieruchomości oznacza prowadzenie stabilnej działalności.

Szczegóły o firmie

Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

ul. Stawki 2a lok. U2, 00-193 Warszawa

+48 608 596 563

franczyza@freedom-nieruchomosci.pl

freedom-nieruchomosci.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *