Szkoła Pamięci SPW – franczyza – opinie

O franczyzie – Szkoła Pamięci SPW

Szkoła Pamięci SPW prezentuje się jako najbardziej rozbudowana i najdłużej działająca sieć edukacyjna na terenie Polski, specjalizująca się w organizacji szkoleń z następujących obszarów:

  • Trening Pamięci,
  • Kontrola Uwagi,
  • Współczesne Techniki Uczenia.

 

Niektóre z lokalizacji oferują również treningi szybkiego czytania. Kursy i warsztaty realizowane przez franczyzobiorców są oparte na unikalnej metodologii i narzędziach, które ułatwiają i uatrakcyjnianją proces nauczania (materiały pedagogiczne, specjalistyczne oprogramowanie itp.).

 

Stosowane metody:

Sukcesywnie można ćwiczyć i rozwijać pamięć. Program Edukacyjny SPW oparty jest wyłącznie na samodzielnie opracowanych technikach, które powstały w rezultacie bardzo metodycznych obserwacji, ćwiczeń, doświadczeń. Kluczem do sukcesu jest właściwe kierowanie wysiłkiem intelektualnym i kształtowanie prawidłowych nawyków pracy umysłowej. Misja nie polega na przekazywaniu określonej wiedzy, nie prowadzą one lekcji czy wykładów. Celem jest przede wszystkim kształtowanie umiejętności, które stają się coraz bardziej potrzebne w szkole, a one wpływają na dalsze zdobywanie wiedzy w całym procesie edukacji.

 

Zdobyte doświadczenia zapewniają gwarancję, że uczestnicy treningów (zajęć, kursów) osiągną takie efekty jak:

  • znaczne zwiększenie zdolności pamięciowych,
  • ulepszenie koncentracji,
  • rozkwit wyobraźni,
  • poprawa umiejętności ortograficznych,
  • oswojenie technik szybkiego czytania,
  • szybka i efektywna nauka zapamiętywania: słówek z języków obcych, definicji, dat; skomplikowanych wykładów, zdolność odczytywania map, itp., itd.,
  • ulepszenie formy i stylu wypowiedzi.

 

Opanowanie tych umiejętności prowadzi do opracowania skutecznej metody uczenia się.

 

Posiadanie własnej Szkoły Pamięci to nie tylko znakomity sposób na dzielenie się wiedzą, ale także rentowny biznes! Zgodnie z danymi firmy, inwestycja w Szkołę Pamięci zwraca się po zaledwie trzech miesiącach! Wystarczy nawiązać kontakt z nimi i odbyć pięciotygodniowe szkolenie, a już niedługo w twoim mieście pojawi się twoja działalność, która od razu zdobędzie dużą popularność!

 

Za pośrednictwem Szkoły Pamięci masz możliwość zarabiania, robiąc to, co kochasz. Doradzą Ci, jak promować szkołę, aby regularnie pojawiali się w niej nowi uczestnicy twoich szkoleń. Gwarantują, że sale szkoleniowe będą zawsze pełne, a ty będziesz miał mnóstwo pracy, co przekłada się na dochody.

Szczegóły o firmie

SPW S.C. Hanna i Tomasz Wachowiak

ul. Borowikowa 20, 85-367 Bydgoszcz

+48 731 059 182

praca@spw.pl

spw.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *