Szybki Angielski – franczyza – opinie

O franczyzie – Szybki Angielski

Instytut Colina Rose, korporacja o polsko-brytyjskich korzeniach, ma swoją sieć rozlokowaną w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Korzystają z nich zarówno oddziały własne, jak i franczyzowe. Obecnie, instytut rozpoczyna swoje globalne ekspansje. Jego specjalizacją jest dystrybucja programów nauczania języka, które zostały stworzone przez Colina Rose, brytyjskiego psychologa i twórcę edukacyjnych metod nauczania. Od 2005 roku, te programy są stosowane przez niemal połowę brytyjskich placówek oświatowych.

 

Krzysztof Litwiński, wykwalifikowany anglista i doświadczony tłumacz, który współpracował z takimi osobistościami jak były prezydent USA G. Bush Senior i brytyjska premier M. Thatcher, założył w 2007 roku Instytut Colina Rose SzybkiAngielski.pl.

 

Nasz model franczyzowy daje możliwość prowadzenia własnej szkoły językowej jako niezależnego przedsiębiorstwa, działającego pod marką SzybkiAngielski.pl. Franczyzobiorcy korzystają z naszego doświadczenia i wiedzy specjalistycznej, jednocześnie posiadając dużą swobodę w zarządzaniu własną firmą.

 

Jako część naszej sieci, franczyzobiorcy mogą oferować kursy języka angielskiego dla dorosłych i dzieci, zgodnie z następującymi programami:

 

Kursy Metodą Colina Rose dla dorosłych – to unikalne połączenie online learningu dostosowanego do teorii inteligencji wielorakich oraz bezpośrednich spotkań z trenerem językowym. W portfolio posiadamy kursy na wszystkie poziomy zaawansowania (od początkujących do C1), a także kurs języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym (od zera do B1).

 

Kurs Szybki Angielski Teens, Sezon 1 – pierwszy w Polsce program nauki angielskiego dla dzieci w wieku 10-14 lat według Metody Colina Rose. Projekt ten angażuje jak popularne platformy YouTube czy Minecraft i jest efektywny jak lekcje indywidualne.

 

Learn English and Success with Brian Tracy – pierwszy w kraju kurs online łączący naukę angielskiego z treningiem efektywnego wyznaczania celów, współtworzony przez jednego z najbardziej uznanych na świecie mówców motywacyjnych, Briana Tracy.

 

Szczegółowe informacje na:  www.szybkiangielski.pl

Szczegóły o firmie

Instytut Colina Rose sp. z o.o.

ul. Koszykowa 8/40, 00-564 Warszawa

+48 604 843 202

franczyza@szybkiangielski.pl

szybkiangielski.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *