Trendy Hair Fashion – franczyza – opinie

O franczyzie – Trendy Hair Fashion

Studio Fryzjerskie Trendy Hair Fashion działa na rynku od 1985 roku. Pierwsze lata to rozwój sieci salonów fryzjerskich z siedzibą w Bielsku-Białej. W chwili obecnej Trendy Hair Fashion nie tylko zasłynęło jako największa sieć nowatorskich salonów fryzjerskich w Polsce opierająca swoją działalność na systemie franczyzowym, ale też jest firmą, która z odwagą kroczy na europejski rynek.

 

Trendy Hair Fashion to dynamicznie rosnące, luksusowe salony fryzjerskie, których oferowane usługi spełniają najwyższe oczekiwania klientów. W każdym salonie spotkasz zespół młodych, zdolnych i energicznych specjalistów, którzy wkładają całe swoje serce w wykonywaną pracę.

 

Edukacyjno-artystyczna grupa Trendy Hair Fashion to entuzjaści swojej branży, którzy czerpią inspiracje od stylistów z renomowanej Londyńskiej Akademii Fryzjerskiej. Dwa razy w roku biorą udział w warsztatach szkoleniowych organizowanych w Londynie. Nabyte umiejętności przekazują swoim kolegom w ramach szkoleń przeprowadzanych w centrum szkoleniowym Trendy Hair Fashion.

 

Trendy Hair Fashion jest połączeniem brytyjskiej precyzji, włoskiego kreatywnego podejścia i pełnego zadowolenia klientów. To unikalny styl, który zapewnia zdrowy i atrakcyjny wygląd włosów, zachowując jednocześnie indywidualność każdej osoby.

 

Trendy Hair Fashion to również kompendium wiedzy wykorzystywane przez dekadę w konkursach piękności takich jak Miss Polski, Miss Polonia, Miss Podbeskidzia, Mister Poland, Twarz Roku.

Szczegóły o firmie

Trendy Hair Fashion

ul. Głęboka 3, 43-300 Bielsko-Biała

+48 726 997 874  lub  +48 (33) 816 42 22

trendyhair@trendyhair.pl

trendyhair.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *