Beza Krówka – opinie

O franczyzie – Beza Krówka

Znana od 8 lat marka Beza Krówka funkcjonuje bazując na zasadach franczyzy o charakterze miękkim, przyjaznym i partnerskim. Nasza specjalność to lody rzemieślnicze, tworzone z wykorzystaniem indywidualnie zaprojektowanych, tradycyjnych włoskich oraz autorskich przepisów. Efekt? Obecnie nasza sieć składa się z ponad 100 punktów rozsianych po całej Polsce!

 

Unikalność naszych lodów, w tym szczególnie popularnego smaku beza krówka, przyciąga klientów, którzy wracają, by odkrywać kolejne z ponad 200 sezonowych smaków dostępnych w naszej lodziarni.

W naszej ofercie przeważają lody, ale nie brakuje również innowacyjnych propozycji, które zyskały rzeszę fanów – lodowe torty, wykonane w 100% z lodów rzemieślniczych. To doskonałe rozwiązanie na urodziny, wesela czy inne uroczystości. Dodatkowo oferujemy kawę i lemoniadę, co generuje dodatkowy przychód.

 

Chociaż działalność Beza Krówka ma charakter przede wszystkim sezonowy, posiadamy również punkty działające przez cały rok.

Naszą lodziarnię można otworzyć w wielu formach, takich jak stacjonarny lokal, przyczepa gastronomiczna, food truck, wyspa lodowa lub punkt w centrum handlowym. Istnieje również możliwość rozszerzenia oferty istniejących kawiarni czy lokali o nasze rzemieślnicze lody.

 

Kluczową zaletą naszej franczyzy jest to, że Beza Krówka pokrywa wszystkie koszty związane z dostawą towaru własnym taborem, szkoleniem personelu oraz szeroko pojętym wsparciem od momentu nawiązania współpracy przez cały okres prowadzenia działalności. Ponadto, nasz franczyzobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z franczyzą, poza jednorazową, niewielką opłatą roczną.

 

W ramach współpracy Beza Krówka zapewnia przede wszystkim:

  • potwierdzony model biznesowy,
  • mały koszt inwestycji,
  • brak ukrytych dodatkowych opłat w trakcie współpracy,
  • możliwość wynajmu sprzętu mroźniczego,
  • szybki i wysoki zwrot z inwestycji,
  • prowadzenie biznesu pod rozpoznawalną i cenioną marką; obecnie mamy ponad 100 lokali w całej Polsce,
  • niezapomniany smak i najwyższą jakość lodów,
  • współpracę w przyjaznej, partnerskiej atmosferze,
  • brak zaborczych umów.

Szczegóły o firmie

Helado sp. z o.o.

Europejska 14, 62-500 Konin

+48 575 107 200

franczyza@beza-krowka.pl

beza-krowka.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *