Chilli Mili – opinie

O franczyzie – Chilli Mili

Sukces sieci gastronomicznej Chilli Mili jest podyktowany przez menu złożone z soczystego kurczaka w chrupiącym płaszczu.

Zakorzeniony w filozofii sieci jest podstawowy postulat – jakość produktów serwowanych Gościom stanowi fundament ich biznesowego triumfu. Znakomity smak kurczaka, wynik unikalnej metody jego przygotowania i panierowania, sprawia, że serwowane potrawy zdobywają uznanie szerokiego grona odbiorców.

 

Wyjątkowość prowadzenia restauracji z kuszącym kurczakiem w menu tkwi w rozległej grupie docelowej. Menu sieci Chilli Mili uwzględnia potrzeby najmłodszych, proponując zestawy dla dzieci, ale nie zapomina o miłośnikach lekkich sałatek czy tortilli. Goście mogą wybierać pomiędzy kubełkami pełnymi chrupiących kawałków kurczaka oraz szeroką gamą burgerów o różnym poziomie cenowym.

Klientele przypaść do gustu również zimne napoje dostępne w systemie „Dolewki”. To atrakcyjna oferta dla klientów, a dla franczyzobiorców – możliwość zwiększenia zysków z wysoko marżowego produktu oraz znaczny wzrost sprzedaży napojów w porównaniu z tradycyjnymi butelkami czy puszkami.

 

Wszystkie powyższe aspekty to jedynie niewielka część wiedzy, jaką zgromadzono i która jest wykorzystywana w sieci Chilli Mili.

Teraz nadszedł czas na podjęcie decyzji. Wybierz Chilli Mili.

Szczegóły o firmie

Cartel Foods

Opolska 88, Walidrogi, 46-050 Tarnów Opolski

+48 668 104 846

sales@cartelfoods.pl

chillimili.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *