Cofix – franczyza – opinie

O franczyzie – Cofix

COFIX to globalny łańcuch kawiarni, który zaistniał na rynku w 2013 roku, teraz gromadząc ponad 400 placówek w pięciu różnych krajach, a także z intensywnym planem ekspansji na nowe rynki. Przytłaczająca większość – 90% kawiarni pod szyldem tej firmy, jest prowadzona przez franczyzobiorców. Pierwszy punkt COFIX w Polsce przywitał swoich klientów na ulicy Świętokrzyskiej 16 w Warszawie w czerwcu 2020 roku. Obecnie firma nadzoruje 9 swoich kawiarni i udziela wsparcia 6 franczyzom, zlokalizowanym w takich miastach jak Białystok, Lublin i Katowice. Dodatkowe franczyzy są w trakcie procesu otwarcia.

 

Kompleksowa oferta produktowa COFIX (kawa, zimne napoje, kanapki, przekąski, dania obiadowe, desery, lody) jest prezentowana klientom w atrakcyjnych cenach, ujętych w cztery główne segmenty cenowe: 6, 9, 12, 15 i 18 zł. Właściwości takie jak niewymuszony wystrój, przyjazna atmosfera, atrakcyjność i przewidywalność cen, nowatorski i niebanalny marketing oraz zróżnicowana oferta produktów, które spełniają wymagania klientów, są kluczowymi czynnikami przewagi COFIX nad konkurencją.

 

Kawa serwowana w COFIX jest przyrządzana z mieszanek ziaren wyselekcjonowanych przez firmę, które są mielone na miejscu w kawiarni, dostarczane przez kooperującą z nami palarnię kawy w Polsce.

 

COFIX łączy kulinaria z innowacjami technologicznymi, takimi jak aplikacja mobilna dla klientów z programem lojalnościowym oraz możliwością składania zamówień (do odbioru w wybranej kawiarni lub dostawy do domu).

 

Obecnie COFIX daje możliwość otwarcia własnej kawiarni na zasadach franczyzy. Preferowane są osoby z własnym lokalem, umiejscowionym w miejscu atrakcyjnym dla klientów, o powierzchni od 60 do 150 m2, choć to nie jest koniecznym warunkiem. Atrakcyjne warunki są także dostępne dla Partnerów planujących rebranding ich obecnych punktów gastronomicznych.

Szczegóły o firmie

Cofix Polska sp. z o. o.

ul. Świętokrzyska lok. LU 3, 00-050 Warszawa

+48 798 670 888

magdalena.pupek@cofix.global

cofix.global

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *