Da Grasso – opinie

O franczyzie – Da Grasso

Da Grasso, będące największym franczyzowym łańcuchem pizzerii w Polsce, działa od przeszło 20 lat, obecnie licząc 186 punktów w 135 miastach. Początki sieci sięgają 1996 roku, kiedy to w Łodzi powstała pierwsza restauracja. Dzisiaj, firma zarządza siecią lokalów rozsianych po całym kraju, niezależnie od wielkości miejscowości. Da Grasso wyznacza standardy franczyzy dzięki swojemu unikalnemu systemowi, oferującym pełne wsparcie dla partnerów biznesowych. Wsparcie to obejmuje Centralny System Zakupów, wspólne inicjatywy marketingowe, oraz pomoc Opiekuna Franczyzobiorcy, który towarzyszy przez cały proces od pierwszego kontaktu z siecią.

 

Klucz do sukcesu Da Grasso tkwi w autorskiej recepturze na ciasto, a ikonicznymi dodatkami są sosy – pomidorowy, czosnkowy i ostry, które są bezpłatnie dodawane do każdej pizzy.

 

Sieć zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień, takich jak wielokrotne Złote Laure Konsumenta, Godło Jakość Obsługi i Jakość Roku, Hermes w kategorii sieć restauracyjna, a także Grand Prix Konsumenta.

Szczegóły o firmie

Da Grasso sp. z o.o.

Jana Pawła II 18 lok. 120, 00-116 Warszawa

+48 504 916 007

franczyza@dagrasso.pl

franczyza.dagrasso.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *