Erbil Doner Kebab – franczyza – opinie

O franczyzie – Erbil Doner Kebab

Zapraszamy do Erbil Kebab – to miejsce, gdzie z pasją i troską przygotowujemy autentyczne, klasyczne posiłki kuchni Bliskiego Wschodu.

Menu naszych lokali zbudowane jest na recepturach, które przetrwały próbę czasu. Do dyspozycji gości mamy szeroki wybór dań mięsnych, sałatek i napojów, co sprawia, że każdy odnajdzie u nas coś dla siebie. Do sporządzania naszych potraw używamy jedynie świeżych i naturalnych składników. Zapewnia to, że smak naszych dań spełni oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Dla Erbil Kebab, kebab to nie tylko szybki posiłek, ale coś więcej. Najlepszym dowodem na jakość naszej oferty są zadowoleni klienci, którzy cenią naszą unikalność i wracają do nas przy każdej nadarzającej się okazji. Dodatkowym atutem naszych lokali jest przyjazna, zawsze uśmiechnięta obsługa i krótki czas realizacji zamówień.

Naszym ambicją jest budowanie silnej marki na skalę krajową, opartej na wieloletnim doświadczeniu, które chcemy się z Wami podzielić! Oferujemy naszym franczyzobiorcom najkorzystniejsze warunki współpracy na rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, że początki w biznesie bywają trudne, dlatego zwalniamy Cię z miesięcznych opłat licencyjnych. Gwarantujemy wsparcie już od pierwszego dnia współpracy. Pamiętaj, że jako duża organizacja mamy możliwość zmniejszenia początkowych kosztów związanych z otwarciem i prowadzeniem Twojego lokalu. Współpracując z nami, zyskujesz więcej!

Nieistotne, czy już posiadasz lokal, czy dopiero szukasz odpowiedniej lokalizacji. Skontaktuj się z nami, a z radością spotkamy się z Tobą. Przedstawimy Ci warunki współpracy, lub pomożemy w wyborze odpowiedniego lokalu.

Atmosfera w naszej sieci franczyzowej jest przyjazna, a nasze wartości to szczerość, uczciwość i wzajemny szacunek. Współpracując z nami, możesz liczyć na jasne i przejrzyste zasady oraz wsparcie zawsze, kiedy go potrzebujesz.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami!

Szczegóły o firmie

Erbil Doner Kebab Farhan Aziz

ul.Lubartowska 26/U4, 20-085 Lublin

+48 577 333 620
+48 501 323 390

biuroerbilkebab@gmail.com

erbil-kebab.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *