Little Caesars Pizza – franczyza – opinie

O franczyzie – Little Caesars Pizza

Zaczynając od pojedynczej pizzerii w 1959 roku, Little Caesars Pizza przemierzyła drogę do globalnego lidera. Mike i Marian Ilitch, założyciele marki, otworzyli swoje pierwsze miejsce w Michigan. Od rozpoczęcia franczyzy w 1962 roku, aż do roku 1969, marka zyskała międzynarodowy zasięg. Obecnie, Little Caesars Pizza jest trzecią największą siecią pizzerii na świecie, co świadczy o efektywności modelu biznesowego. Działając w 24 krajach, Little Caesars posiada szeroko rozpoznawalną markę z ambitnymi planami ekspansji, szczególnie w Europie. Obecna na czterech kontynentach, sieć cieszy się uznaniem za wartość, wygodę i wysoką jakość swojej pizzy. Przez dwanaście lat z rzędu zdobywa tytuł „Best Value in America”.

Koncepcja HOT-N-READY, wprowadzona przez Little Caesars, umożliwia obsługę klientów w mniej niż 30 sekund, oferując niedrogą, świeżą pizzę i dodatki bez konieczności oczekiwania czy wcześniejszego zamawiania.

 

Konsekwentnym priorytetem Little Caesars jest utrzymanie jakości smaku swojego produktu. Pizzę przygotowuje się z najświeższych składników, w tym ciasta wyrabianego codziennie na miejscu, sosu pakowanego świeżo i nigdy nie mrożonego, oraz unikalnej kombinacji sera mozzarella i Muenster. Prosty menu zapewnia możliwość dostarczania produktów wysokiej jakości przy zachowaniu niskich kosztów, gotowych na przybycie klienta.

Szczegóły o firmie

Little Caesars Pizza

2211 Woodward Ave., Detroit, MI 48201, USA

+1 248 214 8482

+1 313 471 6259

michael.therrian@lcecorp.com

international.littlecaesars.com

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *