Meron – franczyza – opinie

O franczyzie – Meron

Początek przygody marki Meron sięga 2015 roku, kiedy grupa inwestorów z Cluj wprowadziła na rumuński rynek niepowtarzalny koncept kawiarni premium. Właśnie wówczas otwarto pierwszy lokal, który stanowił fundament dla dalszego rozwoju sieci franczyzowej.

Wspomniany koncept nosi nazwę pochodzącą od greckiego terminu „Meron”, co w tłumaczeniu oznacza „dni”. Jest to swoiste zaproszenie do przeżycia niezapomnianego dnia: spektakularnych doznań smakowych, niezwykłego towarzystwa i uświadomienia sobie, że życie dzieje się tu i teraz.

Kultura kawowa, która jest fundamentem Meron, opiera się na przekonaniu, że to, co robimy każdego dnia ma znaczenie. Szczególną uwagę przywiązujemy do metod parzenia kawy (espresso i brew), a także do najnowszych trendów w dziedzinie sprzętu i akcesoriów, które są niezbędne dla każdego prawdziwego miłośnika kawy i baristy.

Naszą misją jest propagowanie kawy premium Palamy kawę. Degustujemy kawę. Uczymy się o kawie. Dzielmy się kawą. Naszą pasję do kawy premium dzielą rolnicy, którzy nieustannie monitorują i kontrolują proces uprawy, zbioru oraz przetwarzania ziaren kawy. Zainaugurowaliśmy działalność palarni kawy Meron, aby dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości kawę premium. Nasza palarnia to prawdziwa atrakcja dla kawoszy, doświadczenie dla profesjonalistów, a także okazja do zakupu wyselekcjonowanej kawy. Odkryj świeżo paloną kawę z Transylwanii!

Szczegóły o firmie

Five Coffee Roasters SRL

Horea St, no.5, Cluj-Napoca, Rumunia

+40 753848471

crina@meron.coffee

meron.coffee

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *