Mr. Kebab – franczyza – opinie

O franczyzie – Mr. Kebab

Mr. Kebab, w ramach swojego systemu franczyzowego, oferuje fast food o wyjątkowym charakterze, charakteryzujący się obfitością mielonego mięsa i hamburgerów. Kebab – znany towar, ale teraz podnoszący poprzeczkę smaku, soczystości i wyjątkowości, a to wszystko dzięki globalnej sieci Mr. Kebab.

 

W parze z innymi umiejętnie dobranymi produktami, promującymi filozofię zdrowego jedzenia, proponuje ideę dobrze zaplanowanej i doskonale zaopatrzonej kuchni fast food, skoncentrowanej wokół kebabu, zapewniając pewność doskonałej jakości oferty dla klientów.

 

Sprawiając, że doskonała jakość obsługi idzie w parze z propozycją Mr. Kebab, oferuje możliwość dołączenia do międzynarodowej sieci i przyczynienia się do zadowolenia klientów, niezależnie od miejsca ich pobytu. Ma to również pozytywny wpływ na osiągane wyniki sprzedaży i kondycję finansową.

 

Mr. Kebab umożliwia włączenie się do globalnej rodziny marki, specjalizującej się w wysokiej jakości napojach. Zapewnia możliwość pracy w systemie, który gwarantuje wsparcie na każdym etapie, szkolenie personelu oraz niezbędne wskazówki, aby osiągnąć sukces.

Szczegóły o firmie

Mr. Kebab s.r.o.

Vozárová 1, 040 17 Koszyce, Słowacja

+421 903 900 150

lelo@mrkebab.eu

mrkebab.eu

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *