New York Pizza Department – franczyza – opinie

O franczyzie – New York Pizza Department

W naszej młodości byliśmy zauroczeni możliwością poznania Stanów Zjednoczonych, kraju, który jawił się nam jako magiczne miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a bogactwo jest na wyciągnięcie ręki. Kiedy kilka lat później odwiedziliśmy Nowy Jork, nauka była prosta: marzenia należy spełniać. Z tą myślą założyliśmy w 2009 roku New York Pizza Department (NYPD), marząc o tym, aby nasz Amerykański Sen trwał jak najdłużej. Teraz masz szansę, aby także Ty spełnić swoje marzenia o własnej restauracji. Chcemy Ci w tym asystować!

 

Głównym naszym celem było przekazanie esencji smaków Nowego Jorku na polskie stoły. Wystrój naszych restauracji, przypominający klasyczny zachodni dinner bar, profesjonalna obsługa, a przede wszystkim wyśmienite amerykańskie pizze, burgery i makarony, to nasz znak rozpoznawczy. W Nowym Jorku czas jest cenniejszy niż złoto, dlatego opracowaliśmy specjalny system szybkiej i efektywnej realizacji zamówień. Dbamy o terminowe dostawy, a nasi dostawcy dostarczają pizzę na czas. Autentyczne nazwy dań, rodem z amerykańskiego menu, dopełniają nasze gastronomiczne podróże po USA.

 

Nasze doświadczenie, zdobyte na rynku krakowskim, oraz solidna reputacja wśród lokalnych pizzerii umożliwiły nam podzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami z innymi miłośnikami kuchni i kultury USA. Chcielibyśmy oferować Ci możliwość dołączenia do systemu franczyzowego New York Pizza Department.

Szczegóły o firmie

New York Pizza Department S.A.

ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków

+48 531 206 600

franczyza@nypdpizza.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *