Pizza Bunga – franczyza – opinie

O franczyzie – Pizza Bunga

Za stworzenie i doskonalenie tej koncepcji przez ponad dziesięć lat odpowiada grupa bliskich przyjaciół. To oni połączyli w marki włoską pasję do pizzy z amerykańskim podejściem. Budują swoje wizerunek poprzez pracę z wykwalifikowanymi pracownikami i korzystanie z produktów najwyższej jakości. Wyróżniają się swoim aromatycznym ciastem, doskonałymi dodatkami, autorskimi sosami oraz ekspresową dostawą. Finalny efekt jest niepowtarzalny, tworząc dużą wartość dla zarówno konsumentów, jak i franczyzodawców.

 

Sektor gastronomiczny wymaga szczególnej uwagi dla detali, które mogą przesądzić o sukcesie. Dla wielu przedsiębiorstw cienka linia oddziela zysk od straty. Stałe koszty są wysokie, co oznacza, że tylko najbardziej efektywne zarządzanie zasobami zapewni oczekiwane rezultaty.

 

Zanim zdecydowaliśmy się na oferowanie franczyzy pod naszym szyldem, mieliśmy już dobrze oceniany produkt. Nie zadowoliliśmy się tym i przez wiele lat doskonaliliśmy procesy produkcji, mając na uwadze rozwój programu franczyzowego. Przez cały ten czas koncentrowaliśmy się na poprawie organizacji pracy i efektywności, aby zapewnić jak największą wartość dla klienta przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej infrastruktury internetowej. Nasza marka to suma doświadczeń, opracowanych procedur, standardów i systemów zarządzania, które chcemy podzielić z naszym franczyzobiorcą.

Szczegóły o firmie

Kraft Polska sp. z o.o.

ul. Rogowska 7, 54-440 Wrocław

+48 535 557 599

mj@kraft-pol.pl

pizzabunga.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *