Pizza Hut – opinie

O franczyzie – Pizza Hut

Pizza Hut jest globalnym gigantem w sektorze gastronomicznym, mającym w swoim portfolio ponad 13000 punktów gastronomicznych. Nad marką czuwa Yum! Brands Inc., natomiast jej kluczowym partnerem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest AmRest. Wśród najważniejszych graczy na europejskim rynku franczyz i restauracji, AmRest, ma na swoim koncie pracę w tej branży od 1994 roku. Firma ma w swoim portfolio ponad 2300 miejsc gastronomicznych, z których przynajmniej 400 operuje w ramach franczyzy. W Polsce, AmRest nie tylko zarządza marką Pizza Hut, ale również takimi gigantami jak KFC, Burger King i Starbucks. AmRest jest strategicznym partnerem Pizza Hut w wielu krajach. Ma prawo do udzielania franczyzy w takich krajach jak Polska, Francja, Czechy, Węgry, Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Słowacja. To pozycjonuje AmRest jako silnego partnera dla franczyzobiorców, któremu mogą zaufać dzięki jego międzynarodowym i wielobrandowym doświadczeniu w zarządzaniu restauracjami.

 

Pizza Hut to doskonale znana marka globalnego lidera w kategorii pizzy, której koncept biznesowy jest sprawdzony i doceniany. Skupiamy się na tworzeniu doświadczeń dla klientów poprzez oferowanie produktów najwyższej jakości, doskonałą obsługę klienta oraz konkurencyjne ceny, co pozwala nam tworzyć unikalną wartość dla naszych klientów. Restauracje Pizza Hut są atrakcyjnymi miejscami spotkań, gdzie przyjaciele i rodziny mogą spędzać czas w luźnej atmosferze, a także skorzystać z efektywnego systemu dostawy do domu.

 

Przystępując jako Franczyzobiorca Pizza Hut do sieci Amrest, otrzymujesz wsparcie od jednego z liderów rynku gastronomicznego w Europie i sprawdzony model biznesowy.

Amrest oferuje możliwość prowadzenia restauracji pod szyldem Pizza Hut w koncepcji: Fast Casual Delivery

Szczegóły o firmie

Amrest Franchise sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 15-17, 53-332 Wrocław

franczyzapizzahut@amrest.eu

franczyza.pizzahut.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *