Ramen Shop by Sushi Kushi – franczyza – opinie

O franczyzie – Ramen Shop by Sushi Kushi

Pochodzący od znanej w kraju sieci Sushi Kushi, z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem w franczyzowym prowadzeniu restauracji japońskiej (obecnie ponad 30 restauracji), Ramen Shop jest odpowiedzią na nieustannie rosnącą fascynację i popularność japońskiej kuchni.

 

Ramen Shop opracował model biznesowy, który jest odporny na zarówno na zmiany w sytuacji epidemiologicznej, jak i na dynamikę rynku pracy. W celu uniknięcia konieczności zatrudniania doświadczonych kucharzy, wdrożyliśmy technologie produkcji (posiadamy własną kuchnię centralną) dostarczając do naszych restauracji półprodukty. Pozwala to na utrzymanie najwyższych standardów jakości i smaku, nawet przy zatrudnieniu niewykwalifikowanego personelu – szkolenie nowego pracownika trwa jedynie 2 dni robocze.

 

Tak skonstruowany model biznesowy sprawdza się doskonale dla osób, które nie mają doświadczenia w branży gastronomicznej, a jednocześnie nie chcą poświęcać dużo czasu na nadzór nad inwestycją. W tym modelu wszystkie składniki są łatwe do policzenia, co umożliwia kontrolę na podstawie kilku kluczowych wskaźników.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się i umów się na spotkanie informacyjne.

Szczegóły o firmie

Ramen Shop by Sushi Kushi

Piotrkowska 211, Łódź

+48 604 115 214

rszwugier@ramenshop.pl

ramenshop.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *