SiGelato – franczyza – opinie

O franczyzie – SiGelato

SiGelato, czołowy brand pod szyldem Sweet Gallery, dominuje w branży gastronomii mobilnej, zgarniając aż 20% udziałów na rynku. Portfolio Sweet Gallery wzbogacają również takie nazwy, jak Bafra Kebab czy Lodolandia & Kołacz na Okrągło.

 

SiGelato to innowacyjna marka, która wprowadza klientom niespotykane wcześniej doznania smakowe. Z pasją tworzymy autentyczne lody rzemieślnicze, które swoim charakterem czerpią z bogactwa produktów prosto z nasłonecznionej Sycylii – kolebki lodów i inspiracji.

 

Pochodzimy z linii produkcyjnej, w której samodzielnie tworzymy nasze lody, korzystając z receptur, które powstały we współpracy z włoskim maestro lodziarstwa, Salvatore. Ponad rok poświęciliśmy na zgłębianie tajników sztuki lodziarstwa i doskonaleniu smaków. Do dzisiaj wykreowaliśmy już setki smaków, bazujących na polskim mleku i najwyższej jakości naturalnych składnikach. Wśród nich na uwagę zasługują śmietankowe lody czy cytrynowe z świeżych cytryn, oraz pistacje z Bronte, miejscowości położonej u stóp wulkanu Etna, słynnej z uprawy pistacji.

 

Specjalizujemy się w produkcji gastronomicznych przyczep, które idealnie wpisują się w miejsca o dużym ruchu pieszym – parki, osiedla, miejskie ogrody zoologiczne, a także tereny wokół centrów handlowych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Wytworzyliśmy już setki przyczep, które są dopracowane w każdym calu.

Szczegóły o firmie

Sweet Gallery sp. z o.o sp. k

ul. Jutrzenki 99/101 moduł B1, 02-231 Warszawa

+48 537 631 631

franczyza@sigelato.pl

sigelato.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *