Stava – franczyza – opinie

O franczyzie – Stava

Przedstawiamy innowacyjną firmę z Polski działającą w obszarze gastronomicznym i kurierskim. Pochodząca z sektora technologicznego, specjalizuje się w logistyce dla rynku dowozów posiłków i zakupów. Od roku 2014, usługi świadczone są w ramach oddziałów gastro-kurierskich, wykorzystując autorskie rozwiązania informatyczne. Wśród klientów firmy znajdują się lokalne restauracje, punkty gastronomiczne, dużych graczy branży restauracyjnej, a także sieci sklepów rozsiane po całej Polsce. Dla nich firma realizuje dostawy posiłków i towarów do odbiorców końcowych.

 

Zarządzają zamówieniami, które przychodzą do klientów z różnych źródeł: telefonicznie, poprzez stronę internetową restauracji, a także za pośrednictwem portali takich jak Pyszne.pl, Glovo czy UberEats.

 

Ich dostawy są wspierane przez najnowsze technologiczne innowacje, które samodzielnie opracowują i stale udoskonalają. Dzięki tym narzędziom mogą zapewnić swoim klientom niewiarygodnie efektywne dostawy, co jest niemożliwe do osiągnięcia poprzez zatrudnienie własnych kurierów.

 

Jako franczyzobiorca-przewoźnik tej firmy zyskasz dostęp do tych technologicznych narzędzi oraz szkolenia z ich wykorzystania. Będą Ci również zapewnione stałe zapotrzebowanie na dostawy od klientów firmy, a także ogromne możliwości rozwoju i zwiększania zysków pod renomowaną i dobrze znaną marką na polskim rynku. Twoim zadaniem będzie zapewnienie sprawnej floty pojazdów w danym regionie, odpowiedniego wyposażenia i liczby pracowników do ustalonego wcześniej zapotrzebowania.

 

Firma jest członkiem Związku Pracodawców HoReCa i Polskiej Organizacji Franczyzodawców, a także jest jednym z sygnatariuszy i wykonawców Kodeksu Dobrych Praktyk dla Rynku Franczyzy.

Szczegóły o firmie

Stava S.A.

ul. Kowalska 1, 45-588 Opole

+48 882 437 806

przewoznik@stava.pl

franczyza.stava.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *