Steiku Haoss – franczyza – opinie

O franczyzie – Steiku Haoss

Steiku Haoss jest wykwintną, pomysłową restauracją założoną przez rodzinę Cima z Bałtyckiego regionu. Usytuowana w centrum stolicy Łotwy, Rygi, steakownia jest prowadzona przez dwie generacje owego rodu, które są dumne z wysokiej jakości kulinarnych dań i niezrównanej obsługi. Przez ćwierć wieku istnienia, marka Steiku Haoss zasłynęła dzięki zdobytej wiedzy o najwyższej jakości stekach, które teraz cieszą się mianem „najlepszych steków w mieście”…

Z trzema lokalami w Rydze, Steiku Haoss jest częścią przywódczej na rynku sieci restauracji – Grupy Cantus. Utworzona w 1992 roku, Grupa Cantus to zbiór kilku brandów gastronomicznych, które cenione są za doskonałą kuchnię i wyjątkową obsługę. Dzięki doświadczeniu wynoszącemu ponad ćwierć wieku w branży gościnności, stale wprowadzamy innowacje i wyznaczamy kulinarne trendy, dostarczając najwyższej jakości usługi, design i smaki.

 

Restauracje Grupy Cantus, w tym Steiku Haoss, Muusu i Muusu Terase, wyróżniają się unikalnym stylem i klimatem, jednak łączy je rodzinna atmosfera, miłość do gościnności oraz zespół, który dba o detale i sprawia, że serwowane dania są wyjątkowe, prezentując kuchnię z różnych zakątków świata.

Szczegóły o firmie

Sia Cantus

Meistaru street 25, Rīga, Latvia, LV – 1050

+371 26 41 66 41

davis@steikuhaoss.lv

steikuhaoss.lv

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *