Sulaiman Kebab – franczyza – opinie

O franczyzie – Sulaiman Kebab

Sulaiman Kebab jest systemem franczyzowym o najniższej cenie w swojej kategorii.

 

Sulaiman Kebab to zaprojektowany plan na opłacalny, stabilny przedsięwzięcie. Ich franczyza daje możliwość przystąpienia do sieci restauracji, które podają dania z jednej z najbardziej popularnych i cenionych kuchni świata – tureckiej, na której czele stoi smakowity kebab. Unikalne, autorskie przepisy stanowią tajemnicę triumfu ich sieci przez wiele lat. Jeśli pragniesz spróbować swojego potencjału w sektorze gastronomicznym, a jednocześnie unikać niepotrzebnego ryzyka, wybierz pewną i zyskowną inwestycję. Sulaiman Kebab to sprawdzona koncepcja na przedsięwzięcie oraz gwarancja szybkiego zwrotu z inwestycji. Korzystanie z systemu franczyzowego nie wymaga od franczyzobiorcy dużego kapitału – ich restauracje są mobilne, co pozwala na sprzedaż pysznego jedzenia klientom przez cały rok i w różnych miejscach. Twoja własna restauracja Sulaiman Kebab może znajdować się tam, gdzie są Twoi klienci.

 

Mobilny model umożliwia łatwiejsze dotarcie do klientów, a jednocześnie redukuje koszty działalności. Brak czynszu oraz kosztów związanych z adaptacją pomieszczenia na restaurację są związane z najwyższej klasy nowym sprzętem i smacznymi potrawami opartymi na naturalnych składnikach.

 

Mobilna restauracja umożliwia podawanie jedzenia w praktycznie każdym miejscu. Sulaiman Kebab oferuje zatem wysokiej klasy posiłki tam, gdzie są klienci. Dobre jedzenie i odpowiednia lokalizacja często decydują o tym, jakie zyski generuje biznes gastronomiczny, dlatego podkreślają pełną mobilność i udostępniają najskuteczniejsze, sprawdzone przepisy, które sprawią, że Twoja inwestycja w własny punkt zwróci się błyskawicznie. Każdy franczyzobiorca otrzymuje wsparcie od dedykowanego opiekuna, co gwarantuje doskonałe przygotowanie do prowadzenia własnej działalności.

Szczegóły o firmie

Biznes Group Łukasz Przygoda

ul. Jagienki 22, 43-300 Bielsko-Biała

+48 505 593 105

kontakt@sulaimankebab.pl

sulaimankebab.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *