Sulaiman Kebab

O franczyzie – Sulaiman Kebab

Sulaiman Kebab jest systemem franczyzowym o najniższej cenie w swojej kategorii.

 

Sulaiman Kebab to zaprojektowany plan na opłacalny, stabilny przedsięwzięcie. Ich franczyza daje możliwość przystąpienia do sieci restauracji, które podają dania z jednej z najbardziej popularnych i cenionych kuchni świata – tureckiej, na której czele stoi smakowity kebab. Unikalne, autorskie przepisy stanowią tajemnicę triumfu ich sieci przez wiele lat. Jeśli pragniesz spróbować swojego potencjału w sektorze gastronomicznym, a jednocześnie unikać niepotrzebnego ryzyka, wybierz pewną i zyskowną inwestycję. Sulaiman Kebab to sprawdzona koncepcja na przedsięwzięcie oraz gwarancja szybkiego zwrotu z inwestycji. Korzystanie z systemu franczyzowego nie wymaga od franczyzobiorcy dużego kapitału – ich restauracje są mobilne, co pozwala na sprzedaż pysznego jedzenia klientom przez cały rok i w różnych miejscach. Twoja własna restauracja Sulaiman Kebab może znajdować się tam, gdzie są Twoi klienci.

 

Mobilny model umożliwia łatwiejsze dotarcie do klientów, a jednocześnie redukuje koszty działalności. Brak czynszu oraz kosztów związanych z adaptacją pomieszczenia na restaurację są związane z najwyższej klasy nowym sprzętem i smacznymi potrawami opartymi na naturalnych składnikach.

 

Mobilna restauracja umożliwia podawanie jedzenia w praktycznie każdym miejscu. Sulaiman Kebab oferuje zatem wysokiej klasy posiłki tam, gdzie są klienci. Dobre jedzenie i odpowiednia lokalizacja często decydują o tym, jakie zyski generuje biznes gastronomiczny, dlatego podkreślają pełną mobilność i udostępniają najskuteczniejsze, sprawdzone przepisy, które sprawią, że Twoja inwestycja w własny punkt zwróci się błyskawicznie. Każdy franczyzobiorca otrzymuje wsparcie od dedykowanego opiekuna, co gwarantuje doskonałe przygotowanie do prowadzenia własnej działalności.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Franczyzobiorcy grupy Sulaiman Kebab mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie. Pomagają w finansowaniu przedsięwzięcia i już na samym początku współpracy zadbają o to, aby punkt sprzedaży był w pełni przygotowany. Pomogą także znaleźć dogodną lokalizację. Dodatkowo oferują szereg specjalistycznych szkoleń, które umożliwią szybkie nauczenie się prowadzenia biznesu gastronomicznego.

 

Współpraca z nimi to:

Wsparcie na każdym kroku, od planowania po promocje i działania marketingowe. Bezpłatne działania marketingowe pod marką. Brak ukrytych kosztów (opłata licencyjna, opłaty marketingowe). Najwyższej jakości sprzęty i starannie wybrane produkty dostarczane bezpośrednio do restauracji.

Szacowany koszt inwestycji

Jeżeli szukasz koncepcji na przedsięwzięcie z wysoką stopą zwrotu przy niskim nakładzie finansowym, Sulaiman Kebab to doskonała opcja. Nie musisz mieć doświadczenia w prowadzeniu punktu gastronomicznego – zapewniają odpowiednie szkolenie zarówno dla Ciebie, jak i Twoich pracowników. Street food to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi gastronomii w Polsce. Wystarczy 10 tys. zł kapitału własnego, abyś mógł korzystać z tej okazji. Prowadzenie własnej restauracji jest łatwiejsze niż myślisz!

 

Kompleksowo pomagają w otworzeniu punktu, w tym:

 • Dostarczają sprzęt niezbędny do prowadzenia biznesu.
 • Organizują specjalistyczne szkolenie
 • Dostarczają ulotki reklamowe
 • Przygotowują programy lojalnościowe dla klientów
 • Zakładają profil na Facebooku
 • Przygotowują menu
 • Zarządzają dokumentacją sanitarną
 • Reklamują na platformach społecznościowych
 • Opiekują się koordynatorem
 • Zapewniają dostęp do e-hurtowni z najlepszymi cenami wyłącznie dla sieci Sulaiman Kebab
 • Projektują lokal
 • Reklamują w skali ogólnokrajowej
 • Posiadają rozpoznawalny znak towarowy
 • Mają własną produkcję mięsa i pieczywa. Ich hurtownia zaopatruje w produkty niezbędne do prowadzenia biznesu.

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się telefonicznie.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  3

Punkty franczyzowe:  4

Biznes Group Łukasz Przygoda

ul. Jagienki 22, 43-300 Bielsko-Biała

+48 505 593 105

kontakt@sulaimankebab.pl

sulaimankebab.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Łukasz Przygoda

UDOSTĘPNIJ: