Sushi Kushi – franczyza – opinie

O franczyzie – Sushi Kushi

Sushi Kushi prezentuje innowacyjne spojrzenie na tradycyjną kuchnię japońską, łącząc finezję z luźnym podejściem. Lokale tej marki serwują sushi oraz inne specjały japońskie w eleganckim otoczeniu oraz dostarczają je bezpośrednio do domu klienta.

 

Marka ta rozwinęła się w znane przedsięwzięcie z licznymi punktami franczyzowymi. Każdy z nich serwuje danię przyrządzone ręcznie z najświeższych i najwyższej klasy składników, w tym hosomaki, futomaki, uramaki i nigiri. Do oferty dołączają też przekąski, sałatki oraz ulubione azjatyckie zupy.

 

Ich wyróżnikiem jest efektywny system dostaw. Oprócz klasycznych zamówień telefonicznych oferują intuicyjny system zamówień online za pośrednictwem ich strony internetowej. To ułatwia klientom zapoznanie się z ich bogatym menu i zachęca do zakupów.

 

Obsługują też klientów korporacyjnych oraz sklepy, proponując zestawy ich flagowych produktów. Komplety sushi mogą stać się atrakcją różnego rodzaju wydarzeń. Oferują nie tylko przygotowywanie potraw, ale także ich atrakcyjne prezentowanie, np. na bambusowo-granitowych stołach oraz poprzez pokazy gotowania na żywo, wszystko przy akompaniamencie toastów z japońskim winem.

 

Różnorodność ich oferty pozwala na dostosowanie do oczekiwań klientów. Franczyza Sushi Kushi gwarantuje partnerstwo z doświadczonym graczem w branży gastronomicznej.

Szczegóły o firmie

Shiva Andrzej Pelc-Gonera

rynek Nowosolna 4, 90-701 Łódź

+48 604 115 214

+48 795 213 891

r.szwugier@sushikushi.pl

sushikushi.com

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *