The William Wallace – franczyza – opinie

O franczyzie – The William Wallace

Restauracja „The William Wallace”, nazwana tak na cześć bohatera legendarnego filmu „Braveheart – Waleczne serce”, jest owocem pomysłu dwóch przyjaciół, które po pobycie w Szkocji, postanowili w 2015 roku otworzyć swoje pierwsze bistro w centrum Słupska. Atmosfera miejsca, wyrafinowany wystrój oraz, co najważniejsze, wyśmienite jedzenie sprawiły, że „William” szybko stał się popularnym punktem spotkań.

 

W następnych latach, The William Wallace dynamicznie rozszerzał swoje oddziały w Słupsku, zdobywając sympatię zarówno mieszkańców, jak i turystów. Kiedy jeden z przyjaciół niestety zachorował i musiał opuścić projekt, Daniel Załupka nie poddał się i kontynuował walkę o rozwój restauracji z doświadczonym zespołem, podobnie jak William Wallace.

 

Korzystając z lat doświadczenia i osiąganych sukcesów, Daniel postanowił powiększyć swój lokal o dodatkowe 200 mkw., co doprowadziło do powstania franczyzowego modelu opartego na ich sukcesie. Dzisiaj, The William Wallace to dwupoziomowy, kultowy punkt gastronomiczny o łącznej powierzchni 400 mkw., który oferuje szeroki wybór whisky, pysznych burgerów, steków i potraw z grilla. To właśnie determinacja, jakość, smak i elastyczność przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu, którym teraz chcą podzielić się z potencjalnymi franczyzobiorcami.

Szczegóły o firmie

The William Wallace whisky bar & restaurant

ul. Bema 9-10, 76-200 Słupsk

+48 721 700 202

franczyza@williamwallace.pl

williamwallace.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *