Armani Exchange – opinie

O franczyzie – Armani Exchange

GPoland pełni funkcję niezrównanego reprezentanta elitarnych marek w kategoriach premium, denim, szybkiej mody oraz obuwia i akcesoriów, udostępniając ich systemy franczyzowe na polskim rynku. Solidna reputacja GPoland jako agenta jest potwierdzona przez wieloletnią obecność na rynku od końca XX wieku, z zasobami ponad 40 renomowanych i cenionych marek w swoim portfolio.

Wykwalifikowany zespół doradców biznesowych i entuzjastów mody zwraca szczególną uwagę na zaspokojenie potrzeb partnerów, stanowiąc w ten sposób podwaliny filozofii firmy i stanowiąc jej mocny fundament.

 

A|X Armani Exchange jest marką, która zadebiutowała w 1991 roku, jako świeża propozycja dla młodych, nowoczesnych miłośników mody. Giorgio Armani, zainspirowany luźnym i nowatorskim podejściem do młodzieżowej mody w Mediolanie, Nowym Jorku, Londynie i Tokio, stworzył unikalną kolekcję odświeżających, zaskakujących i pełnych młodzieńczej energii odzieży i dodatków.

Od 2015 roku A|X Armani Exchange ewoluowała, chłonąc ducha i innowacyjność młodych miast i łącząc to z włoskim urokiem. Obecnie, marka jest reprezentowana na 6 kontynentach, w ponad 250 punktach sprzedaży.

 

Reagując na potrzeby rynku, proponujemy dopracowany model franczyzy, który zakłada prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Polsce, wykorzystując jednocześnie standardy zastosowane przez współpracujące podmioty gospodarcze, działające pod wspólną nazwą handlową A|X Armani Exchange, oraz posiadające wspólne oznaczenie graficzne.

Franczyza marki to koncepcja sprzedaży bazująca na ścisłej i ciągłej współpracy między niezależnym prawnie i finansowo przedsiębiorcą – Franczyzobiorcą, a marką A|X Armani Exchange. Siłą tego systemu jest prowadzenie działalności zgodnie z zasadami i precyzyjnie według standardów określonych przez markę w Pakiecie Franczyzowym.

Szczegóły o firmie

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *