Bricomarché – opinie

O franczyzie – Bricomarché

Konsorcjum Muszkieterów prezentuje dwa warianty kolaboracji.

  • Już prowadzisz punkt handlowy z towarami do wnętrz i ogrodów? Zostań naszym partnerem.
  • Planujesz otworzyć nowy supermarket? Przyłącz się jako franczyzobiorca Bricomarché.

 

Konsorcjum Muszkieterów to wiodąca franczyza supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce pod kątem obrotów. Konsorcjum łączy blisko 300 autonomicznych polskich biznesów, które operują prawie 370 sklepami. Muszkieterowie konsekwentnie osiągają wzrost obrotów. W 2019 roku wyniosły one 7,74 mld złotych. Przez ponad 20 lat obecności na polskim rynku, Konsorcjum Muszkieterów systematycznie rozszerza swoją sieć supermarketów i inwestuje w nieruchomości – obecnie łączna powierzchnia obszarów zajmowanych przez wszystkie sklepy Intermarché i Bricomarché to około 533 tys. m2. W tym momencie Muszkieterowie są 45. największą firmą na polskim rynku według rankingu „Rzeczpospolitej” („Lista 500”).

 

DOŁĄCZ JAKO FRANCZYZOBIORCA BRICOMARCHÉ

Bricomarché to sieć supermarketów z asortymentem około 25 tysięcy produktów z 4 działów: majsterkowanie, budownictwo, dekoracja i ogród. Misją marki jest wsparcie klientów w rozwijaniu pasji i zainteresowań związanych z domem i ogrodem, poprzez dostarczanie różnorodnych kategorii produktów po atrakcyjnych cenach.

 

Członkowie Konsorcjum są inwestorami, ale także aktywnymi przedsiębiorcami. Za pomocą odpowiedniego programu szkoleniowego, każdy ma szansę stać się właścicielem sklepu – kluczowe w procesie rekrutacji są kompetencje biznesowe. Otwartość na różne doświadczenia zawodowe umożliwia dynamiczny rozwój Konsorcjum w duchu innowacji. To sprawiło, że ubiegły rok był kolejnym, w którym Bricomarché osiągnęło dwucyfrowe wzrosty. Obroty sieci były rekordowo wysokie i wyniosły w tym okresie 2,55 miliarda złotych, co oznacza wzrost o 10,7 proc. w porównaniu do poprzedniego roku.

 

Całe Konsorcjum Muszkieterów jest jednym z najważniejszych sprzedawców detalicznych w Europie, obecnym w 4 krajach. Rocznie osiąga obroty na poziomie ponad 45 mld euro.

Szczegóły o firmie

ITM Polska sp. z o. o.

Św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne

+48 512 31 31 31

izabela.borowicz@muszkieterowie.com

muszkieterowie.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *