Clarks – opinie

O franczyzie – Clarks

Angielska firma Clarks to przodownik w rzemiośle obuwniczym. Zaistniała w 1825 roku i od tamtej pory, nieprzerwanie przez blisko 200 lat, utrzymuje się na pozycji globalnego lidera w produkcji butów.

Założycielami przedsiębiorstwa Clarks byli innowatorzy w dziedzinie obuwnictwa, bracia Cyrus i James Clark. Początki ich produkcji zlokalizowane były w niewielkim miasteczku Street, nieopodal Glastonbury, w Anglii.

Produkty Clarks są tworzone zgodnie z najświeższymi tendencjami mody, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Marka Clarks przykłada równie dużą wagę do komfortu oraz wygody użytkowania. To właśnie połączenie tych aspektów sprawia, że obuwie Clarks jest doceniane przez klientów na całym świecie. Firma Clarks, oprócz oferowania klasycznego i codziennego obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ma w swojej ofercie również linię butów sportowych.

 

Obecnie przedsiębiorstwo Clarks operuje w 81 krajach globalnie, dysponując ponad 300 sklepami własnymi i franczyzowymi na terenie Europy, oraz prowadząc sklep internetowy.

Planowana jest ekspansja sieci franczyzowej o 15-20 salonów w Polsce, oraz o łącznie 100 butików na terenie Europy. Franczyza Clarks funkcjonuje na podstawie umowy franczyzowej, proponując atrakcyjny model biznesowy oraz pełne wsparcie dla franczyzobiorcy w prowadzeniu detalicznej działalności.

Sklepy Clarks kierują się najwyższymi standardami sprzedaży. Klienci otrzymują kompleksowe wsparcie handlowe, VM, porady w zakresie produktu i działalności operacyjnej sklepu oraz korzystają z logo prestiżowej, globalnej marki i jej globalnych działań marketingowych.

Franczyza Clarks jest skierowana do lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorców, posiadających doświadczenie w prowadzeniu sklepów detalicznych. Stawiamy na sukcesy naszych partnerów biznesowych, dlatego franczyza Clarks funkcjonuje na podstawie sprawdzonych, wypracowanych standardów i wieloletniego doświadczenia z międzynarodowymi partnerami.

Clarks proponuje współpracę zarówno w systemie franczyzowym, jak i partnerskim (hurtowy zakup).

Szczegóły o firmie

C.& J. Clark Polska sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 81; 02-001 Warszawa

+48 784 063 863

natalia.walczak-szalek@clarks.com

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *