Folkstar – opinie

O franczyzie – Folkstar

Folkstar stanowi sieć sklepów, w których oferowane są produkty zainspirowane folklorem i sztuką ludową.

Pochodzenie marki Folkstar jest ściśle związane z Łowiczem, miejscem, które jest autentycznym rezerwatem folkloru. Została stworzona przez potomków rodziny Księżaków.

Koncepcja marki opiera się na fascynacji polską sztuką ludową. Właśnie ta autentyczność przyciągnęła tysiące entuzjastów w kraju i przysporzyła marce globalną sławę.

 

Od dekady tworzymy wzory zainspirowane najpiękniejszymi elementami polskiego folkloru. Zdobywamy najciekawsze rękodzieła od miejscowych artystów, które wprowadzamy do naszej oferty.

Folkstar to coś więcej niż tylko styl życia dla miłośników folkloru, tradycji i kultury. Marka stała się ulubionym miejscem dla szukających prezentów. Jest także doceniana przez turystów, dla których jest to miejsce, gdzie mogą zdobyć autentyczne pamiątki z Polski.

 

Nasze zadanie jest jasne: pragniemy promować najbardziej kolorową, wesołą i wyjątkową stronę Polski, kontynuując tradycje ludowe w XXI wieku.

Chcemy, aby dzięki naszym produktom, ludzie mogli wyrazić swoją tożsamość, swoje korzenie, oraz by mogli znaleźć wesołe i oryginalne prezenty dla swoich bliskich, a także dla siebie samych.

Szczegóły o firmie

Folkstar sp. z o.o.

Stanisława Stanisławskiego 10, 99-400 Łowicz

+48 534 500 595

anna@folkstar.pl

folkstar.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *