Hausformator – Sprzedaż domów – opinie

O franczyzie – Hausformator - Sprzedaż domów

CO TO JEST HAUSFORMATOR

Hausformator to sieć specjalizująca się w indywidualnym budownictwie mieszkalnym. Wyjątkowo krótki czas realizacji zlecenia, zaledwie 21 dni, wynika z fabrycznej produkcji domów i dostarczania gotowych elementów na działkę klienta. Budowle Hausformator to kombinacja stalowej konstrukcji nośnej i drewnianych ram ścian, przeznaczonych do użytku całorocznego. Modele do 70m2 powierzchni zabudowy (100m2 podłogi) można postawić na zgłoszenie, dzięki czemu klient może otrzymać gotowy dom już po 21 dniach.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY FRANCZYZOWEJ

Punkty sprzedaży Hausformator obejmują sklepy i wyspy handlowe. Odgrywają one kluczową rolę w procesie zawierania umów z klientami i częściowych ustaleń dotyczących projektu. Główne zadanie punktów sprzedaży to prowadzenie lokalnej kampanii reklamowej. Dedykowana kampania reklamowa Google Ads pozwala na dotarcie do klientów z obszaru 100 km od miejsca sprzedaży. Strona internetowa jest skonfigurowana w taki sposób, że klienci pozyskani przez kampanię reklamową franczyzobiorcy widzą tylko dane kontaktowe konkretnego punktu sprzedaży.

 

PROWIZJA

Zlecenia w Hausformator obejmują nie tylko budowę domu. Klienci często decydują się na budowę fundamentów, tarasów oraz na korzystanie z innych usług dodatkowych. Prowizja 10% jest naliczana od całkowitej wartości zamówienia.

Szczegóły o firmie

Hausformator sp. z o.o.

Stanisława Leszczyńskiego 4/29

+48 731 009 099

info@hausformator.pl

hausformator.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *