Husse – franczyza – opinie

O franczyzie – Husse

Husse jest szwedzką firmą specjalizującą się w produkcji najwyższej jakości karmy dla psów i kotów, zarówno suchej jak i mokrej, jak również kosmetyków i przysmaków.

Założona w Sztokholmie w 1987 roku, Husse zaczęła rozwijać swoją strukturę franczyzową na terenie Skandynawii w 1993 roku, zanim poszerzyła swoje operacje na pozostałe rynki europejskie trzy lata później. Obecnie, sieć Husse składa się z ponad 700 franczyzobiorców, dostarczając karmę dla psów i kotów najwyższej jakości do 400 tys. klientów na całym świecie. W 2008 roku, Husse rozpoczęła rozbudowę sieci franczyzowej na terenie Polski.

 

Jednym z kluczowych założeń Husse jest to, że ich produkty nie są dostępne przez konwencjonalne kanały sprzedaży (sklepy, hurtownie). Klient może nabyć je jedynie bezpośrednio od lokalnego dystrybutora – franczyzobiorcy, który ma wyłączne prawo do sprzedawania produktów Husse na określonym obszarze i jest odpowiedzialny za dystrybucję.

Za sprawą bezpośrednich dostaw z fabryki, omijając hurtownie i sklepy detaliczne, Husse oferuje konkurencyjne ceny dla klienta końcowego przy jednocześnie atrakcyjnej marży dla franczyzobiorcy.

Szczegóły o firmie

Husse Polska

Kostrogaj 9 D, 09-400 Płock

+48 24 364 22 77

franczyza@husse.pl

husse.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *