Intermarché – franczyza – opinie

O franczyzie – Intermarché

Franczyza Intermarché jest częścią Grupy Muszkieterów, zapewniając interesujący i niepowtarzalny model biznesowy. Właściciele sklepów Intermarché są autonomicznymi biznesmenami, którzy niezależnie ustalają kierunek rozwoju Grupy i swojego przedsiębiorstwa, dążąc do spełnienia oczekiwań klientów. Mają również możliwość nieustannego doskonalenia swoich placówek poprzez implementację innowacyjnych koncepcji oraz świadczenie dodatkowych usług, takich jak uruchamianie stacji paliw czy wdrażanie rozwiązań e-commerce (np. Intermarché Drive). Decydując się na tę drogę, właściciele sklepów mogą korzystać z pełnego wsparcia centrali Grupy Muszkieterów.

 

Twórcy Grupy Muszkieterów, w tym sieci Intermarché, uznali, że poprzez kooperację mogą osiągać większe sukcesy. Ta zasada jest stałym elementem ich filozofii od początku. Grupa nadal skupia proaktywne, ambitne jednostki, które są zmotywowane do prowadzenia swojego biznesu. Franczyzobiorcy są praktykami, którzy codziennie dbają o swoje firmy i całą Grupę – to oni ją zarządzają. Wymieniają się doświadczeniami i korzystają z doświadczeń innych. Wspólnie ewoluują i wspierają się na każdym kroku.

 

Intermarché to sieć supermarketów oferujących żywność i towary przemysłowe, które proponują klientom nawet kilkanaście tysięcy różnych produktów oraz szeroki wybór marek własnych.

 

Sieć Intermarché wprowadziła nowy koncept supermarketu „Power”, który nadaje sklepom całkowicie nową tożsamość. Koncepcja Power ma na celu przede wszystkim ŚWIEŻOŚĆ. Jest to odpowiedź na oczekiwania klientów oraz zapotrzebowanie biznesowe – poprawa efektywności handlowej. To model przyjazny dla klientów i łatwy do obsługi dla personelu. Zakłada optymalizację procesów, które zwiększają bieżącą produktywność.

 

Kluczowymi atutami sieci Intermarché, oprócz świeżości, są bliskość, inspiracje i optymizm. Jej ambasadorką jest Optymistka – Irka Marsze, która w subtelny i humorystyczny sposób prezentuje rozwiązania podnoszące jakość codziennego życia. Optymistka dzieli się swoimi pomysłami na proste przepisy, które pomagają przygotowywać zdrowe i smaczne potrawy, promując w ten sposób zrównoważoną dietę.

Szczegóły o firmie

ITM Polska sp. z o.o.

św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne

+48 512 31 31 31

izabela.borowicz@muszkieterowie.com

franczyza.intermarche.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *