Kodano Optyk – franczyza – opinie

O franczyzie – Kodano Optyk

To jedyny w Polsce model biznesowy, który umożliwia otwarcie własnego salonu optycznego pod marką Kodano Optyk, drugiej co do wielkości sieci optycznej w kraju.

Ta oferta jest skierowana zarówno do właścicieli istniejących salonów optycznych (z możliwością zmiany marki lub bez), jak i do osób bez doświadczenia w tej branży.

Przewodzimy przez cały proces – od podpisania umowy najmu po dostosowanie i otwarcie lokalu. Zapewnimy szkolenia, przekażemy wiedzę i pomożemy w osiągnięciu sukcesu finansowego Twojego salonu. Każdy franczyzobiorca będzie miał możliwość zamawiania towarów po preferencyjnych cenach – najniższych na rynku!

Dla istniejących salonów optycznych, które chcą nawiązać współpracę handlową i dołączyć do grupy zakupowej, istnieje również opcja pozostania przy obecnej marce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem dla partnerów!

Dołącz do nowej branży franczyzowej, która zyskała na pandemii COVID-19. Nie martw się brakiem doświadczenia – pomoże Ci to jedynie poszerzyć perspektywę dotyczącą prowadzenia własnej firmy.

Szczegóły o firmie

Kodano Optyk

ul. Samozwaniec 39, 31-711 Kraków

+48 530 317 853

franczyza@kodano.pl

optyk.kodano.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *