Moodo – opinie

O franczyzie – Moodo

Moodo Urban Fashion Mode to dynamicznie rozwijający się podmiot i marka, posiadająca w swoim portfolio ponad 150 punktów sprzedaży w Polsce i ponad 100 partnerów biznesowych na terenie Polski, Czech i Słowacji. Firma nawiązuje również współpracę z agencjami dystrybucyjnymi w Rosji, Ukrainie oraz Białorusi.

 

Poszukujemy współpracowników na terenie całego kraju, skupiając się na miastach liczących od 20 do 80 tys. obywateli. Jesteśmy otwarci na różnorodne koncepty handlowe, włączając w to retail parki, galerie przy dużych sieciach spożywczych, lokalne centra handlowe czy punkty sprzedaży przy najbardziej ruchliwych ulicach handlowych.

 

Nasze sklepy kreują wizerunek kobiecy, lekki i naturalny. W Moodo dbamy o to, by za sprawą subtelnych, stylizowanych na lifestyle drewnianych mebli i dominującej bieli, produkt wraz z jego paletą kolorystyczną był odpowiednio podkreślony. Elementy w odcieniach mięty i juty dodają poczucia pełni wykończenia, jednocześnie nawiązując do charakterystycznego koloru marki.

 

Moodo ma ambitne plany na przyszłość, związane z dynamicznym rozwojem poprzez otwieranie nowych punktów sprzedaży w całej Polsce. Atrakcyjne kolekcje, profesjonalne zarządzanie asortymentem, troska i szkolenia dla zespołów sklepów pod okiem Kierowników Regionalnych – to wszystko przyczyni się do organicznego wzrostu sieci. Marka ma zamiar umacniać swoją pozycję poprzez aktywność w mediach – zarówno komercyjnych, jak i społecznościowych, zwiększać zasięg poprzez strategie omnichannel, eventy wizerunkowe, profesjonalne materiały POS i witryny sklepów, prowadząc jednocześnie strategiczne i spójne zarządzanie marketingowe dla całej sieci.

Szczegóły o firmie

Moodo Urban Fashion Mode

Kartuska 418B, 80-125 Gdańsk

+48 58 555 04 80

kontakt@moodo.pl

moodo.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *