Pierrot – franczyza – opinie

O franczyzie – Pierrot

Pierrot jest firmą z silnym fundamentem na rynku, specjalizującą się w produkcji wody i napojów od ponad 30 lat. Nie stawiają na konkurencję z tradycyjnym handlem, ale na umiejętne jego komplementowanie. Stosując tę strategię przez dwie dekady funkcjonowania ich sieci, zdobyli zaufanie klientów i instytucji.

 

Produkty marki Pierrot nie są dostępne w konwencjonalnej sprzedaży (sklepy, hurtownie). Klient ma możliwość zakupu bezpośrednio od lokalnego dystrybutora – Franczyzobiorcy, który jest odpowiedzialny za dystrybucję na określonym obszarze, gdzie posiada on ekskluzywne prawa do sprzedaży produktów w Sieci Pierrot. Model sprzedaży skierowany jest do klientów detalicznych, którzy przy wysokiej jakości obsługi, wykazują lojalność i pozostają z firmą przez wiele lat. Nie pobierane są opłaty za opakowania, a klient płaci jedynie za napoje. Dostawa jest zawsze bezpłatna. System oparty głównie na płatnościach gotówkowych minimalizuje ryzyko zatorów płatniczych i obniża barierę wejścia dla potencjalnych franczyzobiorców.

 

Pierrot to sieć dystrybutorów wody mineralnej i napojów bazujących na wodzie mineralnej działająca na terenie całego kraju, obejmująca własne oraz franczyzowe oddziały realizujące tysiące dostaw codziennie.

Zalety oferty, zaawansowane zaplecze technologiczne i standaryzacja operacyjna sprawiają, że firma odnosi sukcesy na rynku od 20 lat i nadal się rozwija!

Szczegóły o firmie

PIERROT PK sp. z o.o.

Wawrzyszów 9, 26-625 Wolanów

+48 601 591 258

franczyza@wodapierrot.pl

wodapierrot.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *