PSB Mrówka – opinie

O franczyzie – PSB Mrówka

PSB Group, lider dystrybucji materiałów budowlanych w Polsce, działa na rynku od 1998 roku. Pod szyldem PSB Mrówka, firma operuje jako najszybszy i największy łańcuch hurtowni budowlanych oraz supermarketów z asortymentem dla domu i ogrodu.

 

Przyjęta przez Grupę PSB strategia biznesowa skupia się na wsparciu interesów handlowych firm, poprzez zastosowanie wspólnej strategii zakupów, marketingu, szkoleń i świadczenia usług zmniejszających koszty operacyjne. PSB Group, jako grupa zakupowa i sprzedażowa, integruje małe i średnie przedsiębiorstwa, które mimo działania pod wspólną marką, zachowują swoją autonomię.

 

Supermarkety PSB Mrówka, oferujące asortyment „zrób to sam”, dostarczają wszelkie niezbędne produkty do renowacji i utrzymania domów i ogrodów. Znajdują się głównie w miastach powiatowych i gminnych od 2 do 100 tys. mieszkańców. Oferta Mrówki to około 10-40 tys. różnych produktów, w zależności od rozmiaru sklepu, wśród których najpopularniejsze są narzędzia, farby, oświetlenie, chemia budowlana, płytki, drzwi, dekoracje, AGD, artykuły ogrodowe i hobbistyczne, a także produkty sezonowe.

 

Obecnie w Polsce funkcjonuje 337 sklepów Mrówka, które regularnie odwiedza około 4 miliony klientów.

Szczegóły o firmie

Grupa PSB Handel S.A.

Wełecz 142, 28-100 Busko-Zdrój

+48 41 378 52 00

sekretariat@grupapsb.com.pl

mrowka.com.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *