Teletorium – franczyza – opinie

O franczyzie – Teletorium

Teletorium jest marką działającą na terenie całego kraju, specjalizującą się w sprzedaży i serwisie akcesoriów GSM i telefonów komórkowych, znaną od 2001 roku.

Zauważyli, że istnieje lukę rynkową, która nie jest zaspokojona przez oficjalnych dystrybutorów GSM – rynek niedrogich akcesoriów do telefonów, połączony ze sprzedażą telefonów bez blokady simlock i usługami serwisowymi GSM w centrach handlowych.

Produkty dostępne w Teletorium są oferowane w atrakcyjniejszych cenach niż w salonach sieci operatorów, a mimo to sprzedawcy uzyskują marże przekraczające 100 proc. dla większości grup asortymentowych. Wynika to z faktu, że dostawcą akcesoriów jest największy w kraju Dystrybutor akcesoriów GSM – TelForceOne, spółka matka Teletorium.

Równie istotnym, często nawet najistotniejszym, elementem ich działalności jest sprzedaż telefonów komórkowych. Klienci coraz częściej, pod wpływem reklam producentów telefonów, wymieniają swoje urządzenia na nowsze modele z nowymi funkcjonalnościami. Ten segment rynku nieustannie się rozwija, nawet pomimo ostatnich perturbacji gospodarczych.

 

Trzecim kluczowym źródłem dochodów jest serwis telefonów prowadzony na miejscu.

Ta strategia pozwoliła im na osiągnięcie sukcesu na rynku, zbudowanie ciągle rosnącej sieci stoisk w największych miastach kraju, zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych. Teraz dzielą się swoim sekretem sukcesu ze swoimi partnerami – franczyzobiorcami.

Marzysz o własnym biznesie, ale brakuje Ci pomysłu lub funduszy na start? Teletorium ma dla Ciebie kolejną, interesującą propozycję!

Poza niedawno zaprezentowaną na naszej stronie ofertą Teletorium dla nowych franczyzobiorców (Halo, tu Twój zysk), firma przedstawia nowy koncept, przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako właściciele automatu vendingowego z akcesoriami GSM. Pierwszy z takich automatów jest już w eksploatacji od początku sierpnia w Poznaniu i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Koncept ten, oparty na dostępności i łatwości obsługi, umożliwia zakupy nawet w dni z ograniczeniem handlu, co bez wątpienia zwiększa jego atrakcyjność. Szpitale, stacje kolejowe czy akademiki to miejsca, w których taki automat z pewnością będzie idealny. Jego prosta obsługa i niewielkie wymagania przestrzenne to tylko niektóre z zalet.

 

Tak jak w przypadku gotowych do przejęcia placówek Teletorium, oferta wynajmu automatów opiera się na bardzo atrakcyjnych warunkach. Franczyzobiorca na początku ponosi jedynie koszty zaopatrzenia maszyny, co dla młodych przedsiębiorców znacznie obniża koszty rozpoczęcia działalności. Teletorium serdecznie zaprasza do współpracy! Dowiedz się więcej na:  biznes.teletorium.pl

Szczegóły o firmie

Teletorium sp. z o.o.

Krakowska 119, 50-428 Wrocław

+48 660 533 333

wspolpraca@teletorium.pl

teletorium.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *