Teletorium

O franczyzie – Teletorium

Teletorium jest marką działającą na terenie całego kraju, specjalizującą się w sprzedaży i serwisie akcesoriów GSM i telefonów komórkowych, znaną od 2001 roku.

Zauważyli, że istnieje lukę rynkową, która nie jest zaspokojona przez oficjalnych dystrybutorów GSM – rynek niedrogich akcesoriów do telefonów, połączony ze sprzedażą telefonów bez blokady simlock i usługami serwisowymi GSM w centrach handlowych.

Produkty dostępne w Teletorium są oferowane w atrakcyjniejszych cenach niż w salonach sieci operatorów, a mimo to sprzedawcy uzyskują marże przekraczające 100 proc. dla większości grup asortymentowych. Wynika to z faktu, że dostawcą akcesoriów jest największy w kraju Dystrybutor akcesoriów GSM – TelForceOne, spółka matka Teletorium.

Równie istotnym, często nawet najistotniejszym, elementem ich działalności jest sprzedaż telefonów komórkowych. Klienci coraz częściej, pod wpływem reklam producentów telefonów, wymieniają swoje urządzenia na nowsze modele z nowymi funkcjonalnościami. Ten segment rynku nieustannie się rozwija, nawet pomimo ostatnich perturbacji gospodarczych.

 

Trzecim kluczowym źródłem dochodów jest serwis telefonów prowadzony na miejscu.

Ta strategia pozwoliła im na osiągnięcie sukcesu na rynku, zbudowanie ciągle rosnącej sieci stoisk w największych miastach kraju, zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych. Teraz dzielą się swoim sekretem sukcesu ze swoimi partnerami – franczyzobiorcami.

Marzysz o własnym biznesie, ale brakuje Ci pomysłu lub funduszy na start? Teletorium ma dla Ciebie kolejną, interesującą propozycję!

Poza niedawno zaprezentowaną na naszej stronie ofertą Teletorium dla nowych franczyzobiorców (Halo, tu Twój zysk), firma przedstawia nowy koncept, przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako właściciele automatu vendingowego z akcesoriami GSM. Pierwszy z takich automatów jest już w eksploatacji od początku sierpnia w Poznaniu i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Koncept ten, oparty na dostępności i łatwości obsługi, umożliwia zakupy nawet w dni z ograniczeniem handlu, co bez wątpienia zwiększa jego atrakcyjność. Szpitale, stacje kolejowe czy akademiki to miejsca, w których taki automat z pewnością będzie idealny. Jego prosta obsługa i niewielkie wymagania przestrzenne to tylko niektóre z zalet.

 

Tak jak w przypadku gotowych do przejęcia placówek Teletorium, oferta wynajmu automatów opiera się na bardzo atrakcyjnych warunkach. Franczyzobiorca na początku ponosi jedynie koszty zaopatrzenia maszyny, co dla młodych przedsiębiorców znacznie obniża koszty rozpoczęcia działalności. Teletorium serdecznie zaprasza do współpracy! Dowiedz się więcej na:  biznes.teletorium.pl

Pomoc dla przedsiębiorcy

Jako franczyzobiorca sieci Teletorium, otrzymujesz prawo do korzystania z marki Teletorium oraz:

 • dostęp do atrakcyjnej oferty produktowej w konkurencyjnych cenach,
 • wsparcie w zakresie odpowiedniego zaopatrzenia,
 • pomoc w sprawach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem stoiska,
 • najem mebli, które tworzą nowoczesny wystrój stoiska sprzedaży,
 • wsparcie marketingowe,
 • stabilność działania, połączoną z niskim ryzykiem i małą inwestycją,
 • oferujemy dogodne miejsca na stoiska sprzedaży.

Szacowany koszt inwestycji

 • Opłaty licencyjne są zależne od wielu czynników i są ustalane indywidualnie,
 • Minimalna kwota inwestycji to około 35-40 tys zł., przy czym całość franczyzobiorca przeznacza na zakup towaru i podstawowego wyposażenia stoiska (komputer etc.). Dokładna wielkość nakładów zależy od jakości centrum handlowego, wielkości potencjalnego rynku,
 • brak opłat wstępnych.

Kryteria do współpracy

 • doświadczenie w handlu i przynajmniej podstawowa znajomość branży GSM,
 • możliwości finansowe na rozpoczęcie działalności -> zaopatrzenie stoiska,
 • silna motywacja do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
 • zapraszamy osoby, które mają upatrzoną lokalizację, ocenimy i pomożemy otworzyć tam stoisko,
 • umiejętności dostosowania się do zasad współpracy w sieci i działanie zgodnie z zasadami opisanymi w umowie franczyzowej.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  0

Punkty franczyzowe:  231

Teletorium sp. z o.o.

Krakowska 119, 50-428 Wrocław

+48 660 533 333

wspolpraca@teletorium.pl

teletorium.pl

UDOSTĘPNIJ: